HR i rekrutacja

Wymiary Karier

wymiarykarier.pl/blog/

Blog skupiający się na temacie przedsiębiorczości dla pracujących oraz stanowiący swego rodzaju poradnik dla szukających wymarzonej pracy.

Przejdź do bloga

GoldenLine - Centrum Kariery

kariera.goldenline.pl

Centrum Kariery GoldenLine skierowane jest do osób szukających pracy i tych, które chcą rozwijać się zawodowo. Można znaleźć tu praktyczne porady rekrutacyjne oraz wskazówki dotyczące budowania wizerunku osobistego w sieci.

Przejdź do bloga

InterviewMe

interviewme.pl/blog

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zobacz wywiad z redaktorem!

Przejdź do bloga

Części wspólne - Jak komunikować się w organizacji?

czesciwspolne.pl/blog

O co chodzi? O dobrą komunikację w organizacjach, w których pracujemy. Bo tak jak każdy człowiek zasługuje na zaufanie i zrozumienie, tak każda organizacja zasługuje na dobrą komunikację. I to się da zrobić.
Przejdź do bloga

Jak prowadzić własną firmę

jakprowadzicwlasnafirme.pl

Zapraszam przedsiębiorców, menedżerów, pracowników HR oraz wszystkich, którzy interesują się szeroko rozumianym prowadzeniem biznesu. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, znajdziesz na moim blogu ciekawe artykuły.
Przejdź do bloga

ShareHire

blog.sharehire.pl

ShareHire tworzy kompleksowe systemy obsługi poleceń do pracy. Na naszym blogu piszemy o tym, co zrobimy na co dzień i na czym znamy się najlepiej. Zajmuje nas tematyka rekrutacji społecznościowych, employer brandingu, technologii HR-owych.

Przejdź do bloga

Pracuj.pl

kariera.pracuj.pl/

Blog skupiający się na szeroko pojętym temacie pracy, zaczynając od porad pisania dobrego CV, kończąc na porównywarce zarobków.

Przejdź do bloga

UMCS Group

blog.ucmsgroup.pl/

Blog poświęcony tematyce Kadr, Płac oraz Księgowości.

Przejdź do bloga

GoldenLine - HR

blog.goldenline.pl

Blog rekrutacyjny GoldenLine to cieszące się rosnącą popularnością centrum wiedzy o tematyce HR i EB. Odwiedza je już ponad 75 000 czytelników.

Przejdź do bloga

Emplo

emplo.com/blog

Blog na temat szeroko pojętego tematu HR oraz komunikacji wewnętrznej.

Przejdź do bloga

e-peers

blog.e-peers.com

Blog e-peers to miejsce, w którym znajdziesz materiały o kompetencjach i rozwoju. Jak szukać pracy i przygotować aplikację? Jak zarządzać talentami? Jakich kompetencji szukają pracodawcy, które z nich warto rozwijać i jak? Nasz cel to Twój rozwój.

Przejdź do bloga

Wzburzone Wody - Rejs dla kobiet szukających satysfakcjonującej kariery zawodowej

http://www.wzburzonewody.pl/

Inspiracja, wsparcie oraz praktyczne porady dla kobiet, które poszukują swojej wymarzonej i satysfakcjonującej ścieżki rozwoju zawodowego.

Przejdź do bloga

cvnet.pl - prawie wszystko o CV, LM i zwinnym szukaniu i zmianie pracy

www.cvnet.pl

Blog zawiera artykuły opisujące CV klientów powstałe w trakcie naszej współpracy. Ponadto również artykuły min. o ukrytym rynku pracy, networkingu i rozmowie kwalifikacyjnej, czyli o wszystkich aspektach związanych ze zmianą i poszukiwaniem pracy.

Lista blogów