Consulting i doradztwo

Carpenter Consulting

carpenterconsulting.pl

Blog skupiający się na sprawach związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, usługami związanymi z oceną kompetencji i badaniem efektywności pracy.

Przejdź do bloga

GetMore Management Sp. z o.o.

getmore.com.pl/

Blog powstał z potrzeby podzielenia się przemyśleniami na temat zarządzania i chęci nawiązania interakcji z czytelnikami.Staram się w przystępnej formie pisać o problemach i wyzwaniach współczesnego zarządzania i jego dostosowaniu do realnych potrzeb.

Przejdź do bloga

Izmałkowa Consulting

badaniaodkuchni.blogspot.com/

Blog pisany przez badaczki i badaczy Izmałkowa Consulting. O najsmaczniejszych kąskach konsumenckich i etnografii lepszej niż najlepsze wino. O tym, z czym się je badania marketingowe i jak wysmażyć najlepsze insighty.

Przejdź do bloga

Blog - Piotr Wojciechowski

piotrwojciechowski.pl/blog

Blog poświęcony innowacjom, projektowaniu usług (service design) oraz doświadczeń klientów (customer experience). Poczytasz tu także o idei TED/TEDx.
Przejdź do bloga

Podatki w biznesie

podatkiwbiznesie.pl

Blog o podatkach prowadzony przez ekspertów z Crido Taxand, zawierający najważniejsze informacje o zmianach w przepisach i nowych interpretacjach podatkowych istotnych dla firm, wraz ze wskazaniem na ich praktyczne znaczenie dla biznesu.

Przejdź do bloga

MOTTE

meandryzmian.wordpress.com

Blog opisuje doświadczenia, które występują obok podstawowych działań doradczych, które nie mogą być ujęte jako referencje firmowe, a warto je opisać ze względu na to, że rozszerzają wiedzę o problemach klientów, poszukujących doradztwa logistycznego. .

Przejdź do bloga

EY

blog.ey.pl/taxweb

Blog o podatkach przeznaczony dla osób, które chcą szybko znaleźć najistotniejsze informacje z zakresu prawa podatkowego. Zawiera nie tylko artykuły z aktualnościami, ale również webcasty pozwalające na uczestnictwo on line z ekspertami EY.

Przejdź do bloga

Ambiens

www.ambiens.pl/blog

Blog o odnawialnych źródłach energii, energetyce wiatrowej, aspektach formalnych inwestycji energetycznych pisany przez praktyków branżowych.

Przejdź do bloga

Rozważna Firma

blog.rozwaznafirma.pl

Blog skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracowników działów księgowych i finansowych oraz wszystkich osób zainteresowanych kwestiami odzyskiwania należności.

Przejdź do bloga

Pasjonaci Gościnności

hotelarstwo.net

Branżowy blog dla hotelarzy. Naszym celem jest przybliżanie tematyki hotelarskiej z punktu widzenia praktyków i pasjonatów. Piszemy o marketingu, sprzedaży, doradztwie oraz najnowszych trendach branży hotelarskiej – social media i e-commerce.

Przejdź do bloga

Sebby Sales - Sprzedaż bez tajemnic

www.sebby.pl/blog-o-sprzedazy

Sebby Sales - Sprzedaż bez tajemnic to blog poświęcony sprzedaży. Blog o tym jak skutecznie sprzedawać, zdobywać serca i umysły klientów. Znajdziesz tu praktyczne porady i wskazówki do wykorzystania w biznesie i w codziennym życiu.

Przejdź do bloga