Usługi b2b

4P Research Mix

www.4prm.com/blog.html

Blog przepełniony wpisami o nowinkach i trendach społecznościowych, rozpoczynając od eko bajerów, kończąc na mediach społecznościowych.

Przejdź do bloga

PROJEKTMEBEL

biuroweinspiracje.pl/

Pomagamy urządzać wnętrza biurowe. Na tej stronie staramy się odpowiedzieć na problemy z jakimi zetknie się każdy kto musi wyposażyć biuro. Prócz prostych i krótkich wpisów umieszczamy zdjęcia z realizacji.

Przejdź do bloga

Aleo - "Firma kupuje"

blog.aleo.com

Blog Aleo - "Firma kupuje" to miejsce przeznaczone dla profesjonalistów, zajmujących się zakupami firmowymi. Można tu znaleźć eksperckie artykuły, garść świeżych informacji z rynku i przystępne infografiki.

Przejdź do bloga

Rzetelna Firma

blog.rzetelnafirma.pl/

Blog skupiający się na temacie etyki w biznesie, stanowiący także rodzaj katalogu prezentującego opinie małych i średnich przedsiębiorstw,
będących uczestnikami Programu Rzetelna Firma, w ważnych kwestiach gospodarczych.

Przejdź do bloga

Biurco

blog.biurco.pl/

Blog skupiający się na temacie coworkingu, zawierający liczne artykuły na temat warunkóww różnych miejscach pracy oraz relacje z eventów organizowanych przez firmę.

Przejdź do bloga

Dynamika Rozwoju

blog.dynamikarozwoju.pl/

Blog zawierający przemyślenia i praktyczne porady na tematy związane z coachingiem, autoprezentacją, organizacją dnia pracy, zarządzaniem projektami i innymi wyzwaniami z jakimi borykają pracownicy korporacji.

Przejdź do bloga

Milewski&Partnerzy

milewskipartnerzy.blog.pl

Firma powstała z pasji do inspirowania ludzi i organizacji największych wydarzeń rozwojowych-biznesowych. Na tym blogu znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące projektów jakimi się aktualnie zajmuje.

 

Przejdź do bloga

B4sport

b4sport.pl/blog

Blog specjalizuje się w tematyce związanej z szeroka pojętą organizacją zawodów sportowych. Łączymy zagadnienia z pogranicza technologii i oprogramowania wspierającego zawody oraz marketingu internetowego zawodów.

Przejdź do bloga

BlogImpel

blogimpel.pl

Wszechstronny blog porusza zagadnienia dotyczące rozwiązań outsourcingowych i usług dla biznesu, oferuje także lekkie treści lifestyl'owe, skupiające się wokół najnowszych trendów, a sekcja dla pracownika zawiera teksty poradnikowe i informacyjne.

Przejdź do bloga