Budownictwo i Architektura

AWX2 Architekci

http://www.blog.awx2.pl/

Blog będący próbą odnalezienia dobrego smaku architektury i przestrzeni, prezentujący domy, osiedla, budynki użyteczności publicznej z całego świata.

Przejdź do bloga

M.A.D. Engineers

www.bimblog.pl/

Blog poświęcony technologii BIM (Building Information Modeling), pełen ciekawych przykładów projektów firmy oraz ciekawostek z branży.

Przejdź do bloga

Office Plant

officeplant.pl/category/zielony-blog

Zielony Blog Office Plant relacjonuje aktualne realizacje zieleni w biurach, restauracjach, hotelach, salonach firmowych krakowskiej firmy ogrodniczej Ogród Łobzów. Podpowiada, jak prawidłowo dobierać, pielęgnować, aranżować rośliny we wnętrzach.

Przejdź do bloga

Proeko

prawdziwydomzbali-blog.pl

Blog przedstawiający różne koncepcje budowy domów z bali.

Przejdź do bloga

Dom Techniczny - blog

domtechniczny24.net

Blog przedstawia ciekawostki ze świata budownictwa, a także porady techniczne pomagające w urządzaniu mieszkania.

Przejdź do bloga

Uprawnienia Budowlane i Architektoniczne

www.uprawnieniabudowlane.pl

Informacje i porady dla inżynierów i architektów ubiegających się o uzyskanie uprawnień budowlanych w każdej specjalności. Warunki formalne uzyskania uprawnień, pytania oraz przebieg egzaminu testowego i ustnego, oraz program do nauki na egzamin.

Przejdź do bloga

Xella

blog.xella.pl/

Blog prezentujący ciekawostki i porady ze świata budownictwa oraz materiałów i technologii budowlanych.

Przejdź do bloga

RS+ Robert Skitek

blog.rsplus.pl/

Ma ten blog wyjaśnić, obalić mity, wreszcie przygotować do współpracy z architektem. Nie będzie on obiektywny – postaram się wyjaśnić nurtujące inwestorów problemy, przedstawić możliwe rozwiązania – jednak będę to pisał z pozycji architekta.

Przejdź do bloga

OGRÓD ŁOBZÓW

www.ogrod.krakow.pl/blog-ogrod-lobzow

Ogród Łobzów otwiera swoją żeliwną bramę. Po to by opowiadać historie dawne, tajemnicze, prosto z niesamowitego świata roślin i te całkiem świeże, zupełnie nowe i zaskakujące. O czym piszemy? O wszystkim, o czym chcieliby Państwo przeczytać.

Przejdź do bloga

BudujDobrze.pl

buduj-dobrze.pl

Blog pełen ciekawostek i porad budowlanych, nie tylko dla osób związanych z branżą.

 

Przejdź do bloga

Budrank

budrank.pl/blog

Na blogu budowlanym postaramy się doradzić w wielu kluczowych i precyzyjnych sprawach związanych z budownictwem. W tym miejscu podpowiemy, jak wykonywać odpowiednie prace budowlane, czy usługi remontowe oraz jak działa branża budowlana.

 

Przejdź do bloga

Styl-dom

styl-dom.info/blog/

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o oknach i drzwiach do Twojego domu - jak wybrać, jak pielęgnować, na co zwracać uwagę itd.

Przejdź do bloga

Wamat

www.wamat.com.pl/blog/

Firma Wamat istnieje na polskim rynku już 30 lat. Na swoim blogu dzielimy się informacjami technicznymi na temat podestów, scen, zadaszeń trybun czy innych konstrukcji scenicznych.

Przejdź do bloga