w eventy, warsztaty

Wiosna zapowiada się edukacyjnie

Przede wszytskim, o czym część z Was już wie, organizujemy pierwsze warsztaty z cyku BLOGUJĄCE FIRMY. Partnerami wydarzenia są najlepsze polskie blogi firmowe - blog Play i blog Orange.

Zapowiada się bardzo ciekawie, praktycznie i przede wszystkim kameralnie i networkingowo. Na warsztaty pozostało już tylko 16 miejsc, więc musicie się spieszyć - jeśli chcecie się z nami zobaczyć 29 maja w Warszawie.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie warsztatów. Możecie też zadawać nam pytania na .

 

Marketing and Technology Congress

BLOGI FIRMOWE są też partnerem konferecji organizowanej przez HG Intelligence oraz PWN.

Marketing and Technology Congress odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie, a samo wydarzenie poświęcone jest integracji działań online i offline. Mam nadzieję, że tam też się spotkamy ;)

Uzgodniliśmy z organizatorami, że każda firma która poda przy rejestracji hasło "blogifirmowe/MARTECH" otrzyma 20 proc. zniżki. Do 31 marca, ceny wejściówek są jeszcze obniżone.

Strona konferencji jest tutaj.

 

Marketing Internet Technologia 2015

Jednak już za tydzień (1 kwietnia) możemy się spotkać w Dąbrowie Górniczej na konferencji Marketing Internet Technlogia 2015. Będę tam opowiadał o blogach firmowych w Polsce. Szczegółowy program możecie znaleźć na stronie konferencji.

Lista prelegentów obejmuje niemal 20 osób, w tym wielu praktyków i ludzi biznesu online - sprawdźcie sami. Może na południe Polski będzie Wam bliżej? ;)

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

warsztaty_blogujace_firmy.png
martech.png
Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc