w konkurs

100 blogów w konkursie

Do zakończenia przyjmowania zgłoszeń pozostały jeszcze 2 miesiące, ale już teraz liczba blogów które zgłosiły się do udziału w konkursie przekroczyła 100. Aktualna lista zgłoszeń jest dostępna tutaj.

Przypominamy, że ogłoszenie wyników nastąpi 3 grudnia w Warszawie, podczas seminarium poświęconego blogom firmowym - zapiszcie już teraz sobie ten termin. Wkrótce będziemy rozsyłać zaproszenia do udziału w tym wydarzeniu.

Zachęcam także do zgłaszania najlepszych Waszym zdaniem wpisów z blogów firmowych. W tym roku w konkursie utworzyliśmy nową kategorię, w której będą przyznawane nagrody: WPIS ROKU (szczegóły tutaj).

Kolejną szansą na udział w konkurse jest reanimacja nagrody "FAIR PLAY", która przyznawana będzie blogom, które biorą udział w konkursie i na swoich łamach będą zachęcać do udziału w konkursie inne blogi firmowe. Jeśli zamieścicie taki wpis, wystarczy że powiadomicie nas o tym w komentarzu do tego wpisu.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (2)

es-system powiedział/a:

ten konkurs na bloga roku jest coraz bardziej absurdalny, nie liczy się jakość, ale liczba fanów na facebooku i znajomych

Dominik powiedział/a:

Dzień dobry, wręcz przeciwnie, 40% wagi ocen stanowi kryterium otwartości komunikacji, które ma niewiele lub nic wspólnego z liczbą fanów. Zresztą z tego właśnie powodu od samego początku konkursu nie przyjmujemy zgłoszeń fanpage z FB. Wszystkie kryteria ocen blogów są dostępne tutaj: https://blogifirmowe.com/blogifirmowe/page/konkurs-blog-roku/najczesciej-zadawane-pytania. Ponadto w każdym z podsumowań kolejnych edycji konkursów zawsze zwracam uwagę na kwestię kulturowe a nie ilościowe.

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc