Pozostałe

Tomasz Jedoń - Skuteczny Copywriter

slowokracja.pl/

Blog ukazujący temat copywritingu w każdym możliwym aspekcie, ujawniający jego tajniki i informujący o najnowszych trendach w branży.

Przejdź do bloga

mini CRM

minicrm.pl/blog/

Na blogu miniCRM piszemy zarówno o nowościach w samej aplikacji i jak i publikujemy porady dla początkujących przedsiębiorców. Sprzedaż, marketing, branding lifehacking i wiele więcej. Zapraszamy!

Przejdź do bloga

Reklama i Druk

reklamaidruk.blogspot.com

Chcesz wiedzieć, jak się wypromować, a przy tym nie wydać na dzień dobry całego budżetu? U nas znajdziesz porady i tutoriale dla specjalistów od wizerunku firm oraz grafików. Wpadnij, sprawdź. Blog firmowy drukarni ViperPrint – jesteśmy dla Ciebie.

Przejdź do bloga

iFLOW Blog

www.iflow.pl/blog/

Jednym z najważniejszych zadań iFLOW, firmie będącej ekspertem w dziedzinie Customer Experience, jest przekazywanie klientom wiedzy, która przy odpowiednim zastosowaniu ma wpłynąć bezpośrednio na jakość obsługi i sposób postrzegania ich marki.

Przejdź do bloga

Kamil Naja Strefa tekstu

www.strefatekstu.pl/blogi/

Blog na temat pisania, marketingu, social media. Informacje dla freelancerów i nie tylko. Na mojej stronie dowiesz się, jak promować firmę w internecie i co napisać, by zyskać przychylność Google.

Przejdź do bloga

The Nets Blog

www.thenets.pl/blog

The Nets Blog to miejsce, gdzie każdy zainteresowany budowaniem biznesu online znajdzie inspiracje i merytoryczne porady. Analityka, content marketing, czy automatyka marketingu - to tylko niekróre z poruszanych tematów. Zapraszamy!

Przejdź do bloga

5 pillows

5pillows.com/pl/blog/

Blog poświęcony całkowicie tematyce obsługi klienta, zawierający wiele ciekawych wskazówek oraz porad.

Zobacz wywiad z firmą!

Prezentacja Michała Jerzyka na temat Bloga jako elementu obsługi klienta podczas WARSZTATÓW BLOGOWYCH w maju 2015 roku:

Przejdź do bloga

Agencja Reklamowo-Wydawnicza ROTOM

www.zcardblog.pl/

Z-CARD® jest światowym liderem na rynku PocketMedia®, ponieważ daje swoim Klientom najbardziej efektywne narzędzie BTL. Blog ten powstał z myślą o informowaniu o naszych nowych produkcjach, przedsięwzięciach etc.

Przejdź do bloga

Rozpisani.pl

www.rozpisani.pl/blog

Blog skupiający się wokół tematyki self-publishingu, pełen porad i ciekawostek, które ułatwiają autorom wydać własną publikację i wprowadzić ją na rynek księgarski.

Przejdź do bloga

oKSYgen

oksygen.pl/blog

Blog skupiający w sobie tematy ze świata PRu, pozycjonowania oraz strategii i promocji marki. Opisuje wiele ciekawych recenzji z eventów start upowych oraz zawiera kilka wspisów o nowinkach technologicznych.

Przejdź do bloga