w konkurs

Zgłoś blog!

To już 7. edycja konkursu. Pierwszy odbył się w 2008 roku. W tym czasie Internet, w tym social media przeszły szereg ważnych zmian. Podobnie, blogosfera firmowa z roku na rok staje się coraz bardziej dojrzała. Dlatego, z każdą edycja KONKURSU, staramy się dostosowywać sam konkurs do nowej rzeczywistości.

W tym roku główne zasady zgłoszeń pozostają bez zmian. Jednak ze względu na profesjonalizację blogosfery postanowiliśmy zmienić kryteria przypisywania blogów do głównych kategorii konkursowych. Powinno to wpłynąć na bardziej równomierne rozłożenie się liczby zgłoszeń w poszczególnych kategoriach – głównie w największej dotychczas kategorii zgłoszeń – blogach profesjonalnych (w edycji 2014 zgłoszono tutaj 76 blogów, konkurencja był niezwykle zacięta ;))

 

KATEGORIE KONKURSOWE

W tym roku kategorie konkursowe wyglądają następująco:

 • Blog młody (prowadzony od 3 do 18 miesięcy)
 • Blog dojrzały (prowadzony od 1,5 roku do 4 lat)
 • Blog profesjonalny (prowadzony powyżej 4 lat)
 • Wpis roku (maksymalna liczba zgłoszeń to 3 wpisy z jednego bloga)

 

KRYTERIA OCENY

Kolejną zmianą, jest korekta w kryteriach oceny blogów. Liczba kryteriów pozostaje bez zmian, zmieniają się za to nieznacznie wagi poszczególnych kryteriów. W tym roku blogi będą ocenianie według poniższych kryteriów i wag:

 • Otwartość komunikacji (waga 40 proc.) - styl i język pisania/komunikowania się (w coraz większym stopniu dotyczy nie tylko tekstu, ale wykorzystywanych fotografii/grafik czy filmów). Innymi słowy, to kategoria, która mówi o tym, w jaki sposób firma przełamuje stereotypy komunikacji.
 • Częstotliwość i jakość wpisów (waga 20 proc.) - blogi firmowe prowadzone są z różną częstotliwością, ale powinny być prowadzone regularnie. Podobnie, same wpisy powinny mieć indywidulny charakter dopasowany do charakteru narzędzia jakim jest blog, w tym starać się prezentować: opinie autorów, posiadać indywidualny styl i spełniać cechy oryginalności. Innymi słowy - w tym roku zaczniemy zwracać przy ocenie blogów większą uwagę na same wpisy.
 • Ilość i jakość komentarzy (waga 15 proc.) – bloga firmowego nie piszmy raczej dla siebie ;) Ważne jest zatem to, czy nasze wpisy spotykają się z odzewem użytkowników. Ponieśliśmy nieznacznie wagę tego czynnika w ocenie blogów. Ocena ilości komentarzy będzie uwzględniała relację do wielkości firmy (wielkości bloga).
 • Ilość autorów bloga (waga 10 proc.) – to ważne kryterium, jednak postanowiliśmy nieznacznie obniżyć wagę tego czynnika. Będziemy zwracać większą uwagę nie na ogólną liczbę autorów wymienionych na blogu, ale na to ile osób pisze na nim regularnie. Uwzględniamy relację ilości autorów do wielkości firmy.
 • Znaczenie bloga w komunikacji firmy (waga 10 proc.) – to kryterium, które mówi o tym, jakie tematy poruszane są na blogu i w jakim stopniu obejmują ważne z punktu widzenia firmy zagadnienia. Sprawdzamy też czy firma zamieszcza link do bloga na oficjalnych stronach i kanałach social media.
 • Look and feel (waga 5 proc.) - wygląd, nawigacja i ogólnie rozumiana łatwość korzystania oraz brak błędów technicznych na stronach.

 

ZGŁOSZENIA BLOGÓW

Tradycyjnie blogi należy zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego. Lista zgłoszeń będzie aktualizowana na bieżąco. Termin na zgłoszenia blogów upływa 6 listopada 2015 roku o 23:59.

Po przesłaniu zgłoszenia za pomocą formularza, blog po weryfikacji (czy jest dostępny, czy na pewno firmowy, czy prowadzony więcej niż 3 miesiące, itp.) zostanie dodany do listy zgłoszeń. Pojawienie się na liście zgłoszeń oznacza przyjęcie zgłoszenia.

Aby blog został oceniony, musi być aktywny i dostępny w trakcie procesu oceniania (od 7 do 30 listopada).

Za zgłoszenia nie są pobierane opłaty.

 

ZGŁOSZENIA WPISÓW

Aby dokonać zgłoszenia w kategorii WPIS ROKU należy dodać komentarz do tego wpisu (tzn. tego który właśnie czytasz ;). Firma lub organizacja może zgłosić maksymalnie 3 wpisy z jednego bloga. Zgłaszać można tylko wpisy, które zostały opublikowane od 1 stycznia do 6 listopada 2015 roku. Wpis musi być dostępny w sieci w chwili oceny. W komentarzu zgłoszeniowym powinny znaleźć się poniższe informacje:

 • Tytuł wpisu
 • Adres url (link do wpisu)
 • Autor wpisu (imię i nazwisko)

 

Lista zgłoszonych wpisów będzie aktualizowana na bieżąco w oddzielnym poście.

 

NAGRODY

Nagrody zostaną przyznane w 4 kategoriach. W każdej kategorii przyznane zostaną 3 nagrody (1, 2, 3 miejsce). Ponadto, w tym roku przyznamy nagrody dla najlepszych blogów małej, średniej i dużej firmy – według ogólnej liczby punktów bez względu na kategorię.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wyniki ogłosimy w początku grudnia.

 

PYTANIA

Jeśli macie do nas pytania – piszcie w komentarzach, na lub napiszcie maila ;)

 

RAPORTY

W odpowiedzi na Wasze liczne pytania pokonkursowe ;) podczas poprzednich edycji wprowadzamy możliwość zamówienia raportu z oceny bloga wraz z rekomendacjami.

Jeśli chcecie zamówić indywidualny raport, prosimy o bezpośredni kontakt z Anetą () lub przez nasz profil na Facebooku. Zgłoszenia na raporty przyjmujemy do 6 listopada. Standardowa cena raportu to 250 zł + VAT.

 

WIZYTÓWKI BLOGÓW

Przypominamy także, że możecie przesyłać aktualizację opisów Waszych blogów do naszego KATALOGU BLOGÓW FIRMOWYCH. Jeśli chcecie zmienić lub rozszerzyć obecny opis - napiszcie do nas.

 

Stay tuned!

 

---

Poniżej dodawajcie komentarze ze zgłoszeniami do kategorii WPIS ROKU ;) [AKTUALIZACJA: ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ]

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (53)

Magda Tomaszewska powiedział/a:

Zgłoszenie wpisów :) Tytuł: Paweł Tkaczyk: Jeśli nie inwestujesz w obsługę, pieniądze na marketing wyrzucasz w błoto Adres: http://5pillows.com/pl/blog/pawel-tkaczyk-wywiad/ Autor: Michał Jerzyk Tytuł: Słowa, których nigdy nie powinien usłyszeć Twój klient Adres: http://5pillows.com/pl/blog/tego-nigdy-nie-mow/ Autor: Magda Tomaszewska Tytuł: Czy warto dbać o chwilowe poczucie szczęścia? Adres: http://5pillows.com/pl/blog/chwilowe-poczucie-szczescia/ Autor: Magda Tomaszewska

Wojtek powiedział/a:

Poniżej propozycje Akademii ubezpieczeń mfind. Powodzenia dla pozostałych uczestników i piątka dla organizatorów ;). 1. Tytuł: Profi Credit - wyjątkowo zbójeckie ubezpieczenie pożyczki. "Żyjemy na Sycylii!" Adres: http://www.mfind.pl/akademia/raporty-i-analizy/profi-credit-ubezpieczenie-pozyczki/ Autor: Dominika Grabek 2. Tytuł: Najlepsze i najgorsze infolinie ubezpieczycieli w 2015 roku. Raport mfind Adres: http://www.mfind.pl/akademia/raporty-i-analizy/infolinie-ubezpieczycieli-2015-raport/ Autor: Kamil Sulejewski 3. Tytuł: Ubezpieczyli emeryta od niezdolności do pracy - takie cuda w Eurobanku Adres: http://www.mfind.pl/akademia/raporty-i-analizy/ubezpieczyli-emeryta-od-niezdolnosci-do-pracy/ Autor: Dominika Grabek Pozdrawiam!

Sami Swoi powiedział/a:

tytuł:Poznaj naszych doradców https://blog.przekazypieniezne.com/2015/07/poznaj-naszych-doradcow/ Autor: Klaudia Orzołek

Aneta Dudeńko powiedział/a:
Marta powiedział/a:

Chciałabym zgłosić następujące wpisy: http://www.parentingowo.com/blog/wywiad-w-jaki-sposob-karmilas.html http://www.parentingowo.com/blog/podbijamy-swiat.html Niedługo dodam ostatni z 3.

FACEADDICTED powiedział/a:

Polecamy Waszej uwadze wpis Anki Robotyckiej "Zarządzanie kryzysowe w social media - praktycznie, nie teoretycznie." http://www.faceaddicted.pl/2015/07/zarzadzanie-kryzysowe-w-social-media-praktycznie-nie-teoretycznie/

Lexy powiedział/a:

Zgłaszam 3 wpisy: - http://www.lexy.com.pl/blog/seo-w-2015.html - http://www.lexy.com.pl/blog/ocena-serpow-przez-pracownikow-google.html - http://www.lexy.com.pl/blog/mity-seo-3.html

Marek powiedział/a:

Polecamy wpis o tytule: "11 rzeczy, które zrozumie tylko osoba pracująca w non profit". Wpis znajduje się pod adresem: https://fanimani.pl/blog/11-rzeczy-ktore-zrozumie-tylko-osoba-pracujaca-w-non-profit/, a jego autorem jest... FaniManiak :)

Marta powiedział/a:

1 wpis: tytuł wpisu: Ława Malewicza Adres url: http://blog.design-due.com/lawa-malewicza/ Autor: Jarosław Kowalik 2 wpis: tytuł: Nieznośna lekkość bytu Adres url: http://blog.design-due.com/nieznosna-lekkosc-bytu/ Autor: Jarosław Kowalik 3 wpis: tytuł: Maszyna do korków Adres url: http://blog.design-due.com/maszyna-do-korkow/ Autor: Jarosław Kowalik

Karolina powiedział/a:

Zgłoszenia z bloga Shoper eXperience: 1. Tytuł: Wow! Ale logo!, link: https://www.shoper.pl/2015/08/13/wow-ale-logo/, autor: Tomasz Doksa 2. Tytuł: Ładniej sprzedaje się lepiej, ink: https://www.shoper.pl/2015/05/11/ladniej-sprzedaje-sie-lepiej/, autor: Tomasz Doksa 3. Tytuł: Od ładnej grafiki po ludzką twarz sklepu, czyli czym (jeszcze) przyciągnąć klientów. link: https://www.shoper.pl/2015/02/25/od-ladnej-grafiki-po-ludzka-twarz-sklepu-czyli-czym-jeszcze-przyciagnac-klientow/, autor: Tomasz Doksa

Seostation powiedział/a:

Zgłaszam następujące artykuły: 1. tytuł: Ręczne mocne profile TR - linki wspierające strony, link: http://www.seostation.pl/wiedza/porady/reczne-profile-tr.html, autor: Jakub Brożyna; 2. tytuł: Uwaga na domeny z historią, link: http://www.seostation.pl/wiedza/porady/uwaga-na-domeny-z-historia.html, autor: administracja Seostation.pl ; 3. tytuł: Nowy czynnik rankingowy: mobilność strony, link: http://www.seostation.pl/wiedza/aktualnosci/mobilnosc-strony.html, autor: administracja Seostation.pl

E-korepetycje.net powiedział/a:

Zgłaszam następujące artykuły: 1. tytuł: Matura na świecie – co zdają uczniowie w innych krajach, link: http://www.e-korepetycje.net/artykuly/Matura-na-swiecie, autor: administracja serwisu e-korepetycje.net; 2. tytuł: Rozliczenie dochodów uzyskanych z korepetycji, link: http://www.e-korepetycje.net/artykuly/rozliczenie-dochodow-z-korepetycji, autor: Tomasz Kaczyński ; 3. tytuł: Raport: jakie są różnice w sposobie nauczania osób w różnym wieku, link: http://www.e-korepetycje.net/artykuly/raport-roznice-w-sposobie-nauczania-osob-w-roznym-wieku, autor: administracja serwisu e-korepetycje.net

E-tlumacze powiedział/a:

Zgłaszam: tytuł: Prezentacja narzędzia MemoQ Translator Pro, link: http://www.e-tlumacze.net/artykuly/prezentacja-memoq, autor: administracja serwisu e-tlumacze.net

Focus Telecom powiedział/a:

Telefon w obsłudze e-commerce - 6 faktów http://focustelecom.pl/blog/telefon-w-e-commerce-6-faktow/ autor: Anna Bujała

Focus Telecom powiedział/a:

Omni-channel w sprzedaży i obsłudze klienta - czy już obowiązkowe? http://focustelecom.pl/blog/omni-channel-w-sprzedazy-i-obsludze-klienta-czy-juz-obowiazkowe/ autor: Cezary Małuj

Focus Telecom powiedział/a:

4 powody wykorzystania czatu w contact center http://focustelecom.pl/blog/4-powody-wykorzystania-czatu-w-contact-center/ autor: Anna Bujała

FaniManiPL powiedział/a:

Zgłaszamy 2 wpisy: - "11 rzeczy, które zrozumie tylko osoba pracująca w non profit": https://fanimani.pl/blog/11-rzeczy-ktore-zrozumie-tylko-osoba-pracujaca-w-non-profit/ - "Opowiadanie historii jako sposób na zwiększenie liczby wspierających": https://fanimani.pl/blog/opowiadanie-historii-jako-sposob-na-zwiekszenie-liczby-wspierajacych/ Autorem każdego z nich jest FaniManiak :)

Kamila powiedział/a:

Chciałabym zgłosić artykuły z bloga Interviewme : https://interviewme.pl/blog . 1. TYTUŁ: Przepis na dobre CV według 25 ekspertów ADRES: https://interviewme.pl/blog/dobre-cv-wedlug-24-ekspertow AUTOR : Piotr Sosnowski 2. TYTUŁ: Jak szukać pracy? 45 stron i narzędzi, które Ci pomogą. ADRES: https://interviewme.pl/blog/jak-szukac-pracy-strony AUTOR : Kamila Okulska 3.TYTUŁ: 10 aplikacji, które pozwolą Ci oszczędzić czas i zwiększyć produktywność. ADRES: https://interviewme.pl/blog/jak-zwiekszyc-produktywnosc AUTOR: Piotr Sosnowski

Mikołaj Lech | Znaki towarowe Blog powiedział/a:

Zgłaszam trzy wpisy z mojego bloga (1) Wulgaryzmy jako znaki towarowe – czyli słów kilka o dobrych obyczajach: http://znakitowarowe-blog.pl/wulgaryzmy-znaki-towarowe-dobre-obyczaje/ , autor - Mikołaj Lech (2) Jak legalnie używać cudzego znaku towarowego? znakitowarowe-blog.pl/jak-legalnie-uzywac-cudzego-znaku-towarowego/ autor - Mikołaj Lech (3) Jak chronić domenę internetową? http://znakitowarowe-blog.pl/jak-chronic-domene-internetowa/ autor - Mikołaj Lech.

Bożena powiedział/a:

Na razie zgłaszam ten wpis w kategorii organizacja wesela http://slubnyimpressariat.pl/weselny-melting-pot/ Które dwa pozostałe zgłosić jeszcze się zastanowimy ;)

smallbigidea powiedział/a:

smallbigigdea.com zgłasza 3 wpisy: 1. MIEJSCE NA KSIĄŻKI - http://smallbigidea.com/miejsce-na-ksiazki-a-place-for-books/ Autor: Agnieszka Bielaska | 2. BAJKI O FLORZE - http://smallbigidea.com/bajki-o-florze-tales-about-flora/ Autor: Corinna Frączek 3. OBRAZY NA WASZE ŚCIANY - wywiad z Magdaleną Syboń http://smallbigidea.com/pele-mele-bff-diaries/

CF powiedział/a:

3 ogrodnicze wpisy: 1. warzywnik na balkonie http://www.ogrod.krakow.pl/warzywnik-na-balkonie/ 2. ślimakoodporny ogród http://www.ogrod.krakow.pl/slimakoodporny-ogrod/; 3. ogród dla dziecka http://www.ogrod.krakow.pl/ogrod-dla-dziecka/ Autor: Corinna Frączek

Ślubny Impressariat powiedział/a:

Wpis nr 2, jaki chcemy zgłosić do konkursu: http://slubnyimpressariat.pl/slubny-slownik-13-slow-ktore-wcale-nie-znacza-tego-co-myslicie-ze-znacza/ autor: Bożena

Sebby powiedział/a:

Witam! Zgłaszam 3 artykuły/wpisy: 1 Tytuł: Jak motywować pracowników i pobudzać ich do działania. Adres: http://www.sebby.pl/2015/08/11/jak-motywowac-pracownikow-i-pobudzac-ich-do-dzialania/ Autor: Sebastian Szymański 2 Tytuł: Telefoniczna obsługa klienta. 30 praktycznych porad do wykorzystania na co dzień Adres: http://www.sebby.pl/2015/09/30/telefoniczna-obsluga-klienta-30-praktycznych-porad-do-wykorzystania-na-co-dzien/ Autor: Sebastian Szymański 3 Tytuł: Dlaczego niezadowoleni klienci odchodzą od firm Adres: http://www.sebby.pl/2012/07/21/dlaczego-niezadowoleni-klienci-odchodza-od-firm/ Autor: Sebastian Szymański

XL-ka powiedział/a:

Wpis z BLOG SKLEPU XL-KA poświęcony modzie plus size (blogspot): nr 1: Tytuł wpisu: Moda na SIZE PLUS - ciało w rozmiarze XL też może być piękne. Adres: http://xl-ka.blogspot.com/2015/03/moda-na-size-plus-ciao-w-rozmiarze-xl.html Autorka: Martyna Nasiłowska Wpis z Bloga XL-ka.pl piękna w rozmiarze XL: nr 1: Tytuł wpisu: Kampania i nowa kolekcja XL-ka #odważsiębyćsobą. Adres: http://xl-ka.pl/kampania-i-nowa-kolekcja-xl-ka-odwazsiebycsoba/ Autorka: Martyna Nasiłowska nr 2: Tytuł wpisu: O racjonalnym planowaniu szafy - czyli zakupach z korzyścią dla naszego portfela. Adres: http://xl-ka.pl/o-racjonalnym-planowaniu-szafy-czyli-zakupach-korzystnych-dla-portfela/ Autorka: Martyna Nasiłowska

Karolina z PIXERS powiedział/a:

1. Minimalistów Recepta na Wnętrze – Szarości, http://pixers.pl/blog/22876/minimalistow-recepta-na-wnetrze-szarosci, Magdalena Zięba 2. Wszystko, co musicie wiedzieć o naklejkach na meble, http://pixers.pl/blog/23398/naklejki-na-meble-przewodnik-pixers, Magdalena Zięba 3. Nowe biuro PIXERS na zielonej wyspie, http://pixers.pl/blog/23689/nowe-biuro-pixers-na-zielonej-wyspie, Karolina Ostaszewska

Agnieszka / AWX2 BLOG powiedział/a:

Zgłaszam wpis z bloga AWX2 BLOG: Tytuł: „Jak zamienić mieszkanie na dom?” – finał eksperymentu / RAWStudio Adres: http://www.blog.awx2.pl/2015/01/jak-zamienic-mieszkanie-na-dom-final-eksperymentu-rawstudio/ Autor: Agnieszka Wereszczyńska

Daria Mohammad powiedział/a:

Zgłaszam dwa wpisy z bloga studentsinwarsaw autor Daria Mohammad : nr 1 Tytuł " Top 3 restaurants for lunch in Warsaw" http://www.studentsinwarsaw.com/top-3-restaurants/ oraz nr 2 : "5 tips on how to get ready for the new semester" http://www.studentsinwarsaw.com/5-tips-how-to-get-ready-for-new-semester/. Pozdrawiam :)

Norbert powiedział/a:

Zgłaszam wpis z blogu "ARTYKUŁY" firmy LuxTime 1. "HYT Skull - ekstrawagancja czy tandeta?" http://luxtime.pl/hyt_skull Norbert Oruba

Beata powiedział/a:

Zgłaszam wpis: 35 dowodów na to, że jesteś content marketingowcem - http://dajemyslowo.com/blog/35-dowodow-na-to-ze-jestes-content-marketingowcem/ autorstwa Sandry Wróbel-Konior :) Miłej lektury!

Beata powiedział/a:

Zgłaszam wpis: 35 dowodów na to, że jesteś content marketingowcem - http://dajemyslowo.com/blog/35-dowodow-na-to-ze-jestes-content-marketingowcem/ autorstwa Sandry Wróbel-Konior :) Miłej lektury!

Beata powiedział/a:

Zgłaszam również wpis: Co ma wspólnego cOMNOMNONtent marketing z tłustym czwartkiem? http://dajemyslowo.com/blog/co-ma-wspolnego-comnomnontent-marketing-z-tlustym-czwartkiem/ autorstwa Sandry Wróbel-Konior :) Smacznego!

Blog Impel powiedział/a:

Zgłaszam wpisy: 1. Aura czystości, http://blogimpel.pl/aura-czystosci/, autor: Sebastian Miedziński; 2. Impel daje impuls do rozwoju, http://blogimpel.pl/impel-daje-impuls-rozwoju/, autor: Dorota Lisik-Strugała; 3. Wdrażamy nowego pracownika, http://blogimpel.pl/start-up-wdrazamy-nowego-pracownika/, autor: Ewa Piworowicz

Maja z Exaco powiedział/a:

Zgłaszam wpis: PRAKTYKI W EXACO – SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ! https://blog.exaco.pl/praktyki-w-exaco/ Autor: Łukasz Wypych

Maja z Exaco powiedział/a:

Zgłaszam kolejny wpis: SOFTWARE HOUSE CZY FREELANCER? – KOGO WYBRAĆ? https://blog.exaco.pl/software-house-czy-freelancer/ Autor: Maciej Krasuski

Maja z Exaco powiedział/a:

Zgłaszam trzeci wpis: ANDROID STUDIO – POCZĄTEK WSPÓŁPRACY https://blog.exaco.pl/android-studio/ Autor: Tomasz Ścibiorek

FaniManiPL powiedział/a:

Zgłaszamy kolejny wpis: "Hashtagi, które zarabiają": https://fanimani.pl/blog/hashtagi-ktore-zarabiaja/ Autor: FaniManiak

Anita powiedział/a:

Propozycje wpisów od Merixstudio: 1. (Nie) Bój się bloga! 8 sygnałów, że blog jest tym, czego potrzebuje Twoja firma; http://www.merixstudio.pl/blog/nie-boj-sie-bloga-8-sygnalow-ze-blog-jest-tym-czego-potrzebuje-twoja-firma/ ; Anna Spychalska 2. Jak wkurzyć grafika - poradnik; http://www.merixstudio.pl/blog/jak-wkurzyc-grafika/ ; Anita Soczka 3. 10 październikowych dowodów na to, że praca w Merixstudio to nie tylko obowiązki; http://www.merixstudio.pl/blog/10-pazdziernikowych-dowodow-praca-w-merixstudio-to-nie-tylko-obowiazki/ ; Aleksandra Przybylska

Tomasz powiedział/a:

Zgłoszenie wspisów. 1) GodMode Windows 10; http://www.komputery-torun.pl/godmode-windows-10/ ; Tomasz Ozimek 2) Zalany laptop; http://www.komputery-torun.pl/zalany-laptop/ ; Tomasz Ozimek 3) Jaki komputer do Wiedźmin 3: Dziki Gon; http://www.komputery-torun.pl/jaki-komputer-wiedzmin-3-dziki-gon/ ; Tomasz Ozimek. Pozdrawiam!

Wzburzone Wody powiedział/a:

Witam, z przyjemnością chciałam zgłosić 3 następujące wpisy: 10 sposób jak stać się ekspertem w swoim zawodzie (bez drogich i czasochłonnych szkoleń) Skrócony Link: http://wp.me/p6DODX-jQ Autor: Natalia Kłubko Jak dostać podwyżkę bez podlizywania się szefowi i błagania o nią? Link: http://wp.me/p6DODX-7D Autor: Natalia Kłubko 5 sposobów jak Twoi znajomi mogą Ci pomóc szukać pracy Link: http://wp.me/p6DODX-7n Autor: Natalia Kłubko Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

Dobry słownik powiedział/a:

Dzień dobry, oto zgłoszenia trzech wpisów z bloga Dobrego słownika „Szałowy Żurek u Artura. Językowe kąski na talerzu”: 1. 7 faktów o słownikach, o których nie powie Ci wydawca, link: http://blog.dobryslownik.pl/7-faktow-o-slownikach-oktorych-nie-powie-ci-wydawca/ 2. Polacy nie gęsi... O co naprawdę chodzi w tym słynnym zdaniu, link: http://blog.dobryslownik.pl/polacy-nie-gesi-o-co-naprawde-chodzi-w-tym-slynnym-zdaniu/ 3. Jakie jest najdłuższe słowo w języku polskim? I dlaczego to nie konstantyno..., link: http://blog.dobryslownik.pl/jakie-jest-najdluzsze-slowo-w-jezyku-polskim-i-dlaczego-to-nie-konstantyno/ Pozdrawiamy

Dobry słownik powiedział/a:

Dzień dobry, oto zgłoszenia trzech wpisów z bloga Dobrego słownika „Szałowy Żurek u Artura. Językowe kąski na talerzu”: 1. 7 faktów o słownikach, o których nie powie Ci wydawca, autor Łukasz Szałkiewicz, link: http://blog.dobryslownik.pl/7-faktow-o-slownikach-oktorych-nie-powie-ci-wydawca/ 2. Polacy nie gęsi... O co naprawdę chodzi w tym słynnym zdaniu, autor Artur Czesak, link: http://blog.dobryslownik.pl/polacy-nie-gesi-o-co-naprawde-chodzi-w-tym-slynnym-zdaniu/ 3. Jakie jest najdłuższe słowo w języku polskim? I dlaczego to nie konstantyno..., autor Łukasz Szałkiewicz, link: http://blog.dobryslownik.pl/jakie-jest-najdluzsze-slowo-w-jezyku-polskim-i-dlaczego-to-nie-konstantyno/ Pozdrawiamy PS Musieliśmy wysłać jeszcze raz, żeby dopisać autorów wpisów.

Aleksandra Łomsza powiedział/a:

Cześć, Oto trzy propozycje od lisów ;) LIDL JUŻ NIE JEST TANI, CZYLI PO CO MI STRATEGIA MARKETINGOWA - Rafał Pawlak http://smartasfoxes.com/lidl-strategia-marketingowa/ http://smartasfoxes.com/w-30-dni-od-zera-do-copywritera-bezplatny-kurs-copywritingu/ BLOGOSFERA NA ZAKRĘCIE - Ola Łomsza http://smartasfoxes.com/blogosfera-na-zakrecie/ W 30 DNI OD ZERA DO COPYWRITERA – BEZPŁATNY KURS COPYWRITINGU - Rafał Pawlak i Ola Łomsza

Urszula Augustyniak powiedział/a:

Nasze trzy ulubione: Drukujesz pierwszy raz? Plik do druku od podstaw cz. 1; http://reklamaidruk.blogspot.com/2015/04/drukujesz-pierwszy-raz-plik-do-druku-od.html; Edwin Gawroński | Jak to działa? Druk offsetowy; http://reklamaidruk.blogspot.com/2015/05/jak-to-dziaa-druk-offsetowy.html; Edwin Gawroński| Kalendarze firmowe. Reklama, która pracuje przez okrągły rok; http://reklamaidruk.blogspot.com/2015/07/kalendarze-firmowe-reklama-ktora.html; Urszula Augustyniak.

Takaoto powiedział/a:

Zgłaszamy następujące artykuły: 1. Tytuł wpisu: 10 typów treści do wykorzystania w marketingu internetowym. Adres url: http://takaoto.pro/10-typow-tresci-content-marketing/, Autor wpisu: Szymon Słowik. 2. Tytuł wpisu: 10 czynników wpływających na pozycjonowanie e-sklepu. Adres url: http://takaoto.pro/10-czynnikow-wplywajacych-na-pozycjonowanie-sklepu-internetowego-w-2015-roku/. Autor wpisu: Szymon Słowik. 3. Tytuł wpisu: 25 formatów reklamowych, które możesz zastosować w mediach społecznościowych. Adres url: http://takaoto.pro/przeglad-25-formatow-reklamowych-ktore-mozesz-zastosowac-w-mediach-spolecznosciowych/. Autor wpisu: Aneta Laskowska.

Iza powiedział/a:

Zgłaszam trzy wpisy z naszego bloga blog.gwo.pl poświęconego edukacji. Wpisy wywołały sporą dyskusję wśród jego czytelników. To ułatwiło mi wybór. A zatem "Ucz jak mistrz", https://blog.gwo.pl/ucz-jak-mistrz/, autor: Tomasz Małkowski; "Co by tu jeszcze…?", http://blog.gwo.pl/co-by-tu-jeszcze/, autor: Marcin Karpiński; "Finowie nie lubią testów", http://blog.gwo.pl/finowie-nie-lubia-testow/, autor: Tomasz Małkowski, Pozdrawiam

FM Group powiedział/a:

Dzień dobry! Polecamy szczególnie wpisy: Zmęczeni zapachowe - http://mamczasdlasiebie.pl/2015/10/10/zmeczenie-zapachowe/, Smak. Pozwól mu się rozwinąć! - http://mamczasdlasiebie.pl/2015/08/14/czarna-czerwona-blekitna-zielona-biala/, Nos czy mózg - http://mamczasdlasiebie.pl/2015/10/26/nos-czy-mozg-2/. Autorką wszystkich wpisów jest Basia Surmiak. Zachęcamy do odwiedzin!

milush powiedział/a:

Zgłaszam 3 wpisy - wszystkie mojego autorstwa (Milena Leszczyńska-Sowirka): 1) Trochę inaczej o motywacji do pisania-5 rad (http://milush.pl/blog/troche-inaczej-o-motywacji-do-pisania-5-rad/), 2) 10 wyzwań copywritera freelancera, (http://milush.pl/blog/10-wyzwan-copywritera-freelancera/), 3) Mały wielki copywriting, czyli teksty na etykietach, (http://milush.pl/blog/maly-wielki-copywriting-czyli-teksty-na-etykietach/).

Marta powiedział/a:

Cześć :-) Zgłaszamy 3 wpisy z naturalnyblog.pl: Projekt „Kosmetyk od Młodych dla Młodych” właśnie wystartował! http://naturalnyblog.pl/projekt-kosmetyk-od-mlodych-dla-mlodych-wlasnie-wystartowal/ Marta Ziubińska ; Trądzik u dorosłych http://naturalnyblog.pl/tradzik-u-doroslych/ Dominika Chirek ; 7 sposobów na przeżycie jesieni http://naturalnyblog.pl/7-sposobow-na-przezycie-jesieni/ Marta Ziubińska, Pozdrawiamy! :-)

Marta powiedział/a:

Zgłaszam wpis: http://smyrska.pl/piaty-element-znajdz-skladniki-dzieki-ktorym-stworzysz-perfekcyjna-historie/ Autor: Marta Smyrska

Natalia Gawrońska-Kuntić powiedział/a:

Hej :) Zgłaszamy następujące wpisy: Najbardziej emocjonujące identyfikacje wizualne regionów (autor: Monika Bagińska) http://www.qantum.pl/hejty-i-proposy-czyli-najbardziej-emocjonujace-projekty-logo-polskich-miast-i-wojewodztw/ Copywriter w trakcie lata (Natalia Nowaczyk i Dominik Olszewski) http://www.qantum.pl/dominatka-copywriter-w-trakcie-lata/ Nasz blog to qantum.pl - pozdrawiamy serdecznie!

Marek powiedział/a:

Wpisy, a właściwie formaty wideo z bloga Orange: 1. Biznes z bambusa http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/generacja-startup-biznes-z-bambusa/ Marta Cieślak-Krajewska 2. Dlaczego WiFi działa tak wolno http://blog.orange.pl/korporacyjny/entry/dlaczego-moj-w-fi-dziala-tak-wolno-podpowiadamy/ Piotr Domański 3. (nie)Bezpieczna sieć http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/nie-bezpieczna-siec-cz-7/ Michał Rosiak

Eventowa Blogerka powiedział/a:

Witam Was! Zachęcam do zajrzenia do 3 moich artykułów eventowych: 1. EVENTOWY KOWBOJ XXI WIEKU http://eventowablogerka.pl/eventowy-kowboj-xxi-wieku/ Autor: Agnieszka Ciesielska 2. KOSMICZNY EVENT JAŚNIEJSZY OD GWIAZD http://eventowablogerka.pl/kosmiczny_event_jasniejszy_od_gwiazd/ / Autor: Agnieszka Ciesielska 3. EVENT - DZIAŁO Z POD MOJEGO PĘDZLA http://eventowablogerka.pl/event-dzielo-spod-mojego-pedzla/ / Autor: Agnieszka Ciesielska Dziękuję! Trzymam kciuki za wszystkich Was! Powodzenia w Konkursie i Wytrwałości dla Jurorów! Aga

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc