w wywiady, recenzje

Życie wróciło na blogifirmowe ;}

Można powiedzieć: sezon otwarty. Krótko podsumowując (co pewnie widać na blogu) - poniżej pojawiły się pierwsze recenzje polskich blogów firmowych. W sumie powinno ich powstać około setki. Zachęcam do komentowania recenzji i dzielenia się swoimi opiniami na ich temat. Dla niektórych jest to zapewne pierwsza okazja do zapoznania się z recenzowanymi blogami - tutaj też zachęcam - bo warto podpatrywać jak robią to inni. Myślę, że zwłaszcza takie cross-branżowe zderzenia mogą być inspirujące ;)

W tej chwili powstają również wywiady z chętnymi firmami (jeśli są jeszcze jacyś chętni do przeprowadzenia wywiadu i jego publikacji na tym blogu - piszcie w komentarzach). Pierwszy wywiad pojawi się na blogu już dzisiaj ;) Przypominam w tym miejscu, że zarówno wywiady, recenzje jak i cały materiał zebrany przy tej okazji (jak np. Wasze komentarze) zostaną niecnie wykorzystanie przy pisaniu pierwszego w Polsce e-booka o wykorzystaniu blogów w Public relations (premiera w styczniu).

Również na mniej więcej  trzeci tydzień stycznia 2011 szykujcie się na seminarium o wykorzystaniu blogów oraz wieczorno-nocne harcowanie na wrocławskim rynku ;) Więcej szczegółów będę podawał w miarę możliwości. Samo seminarium odbędzie się zapewne w jednej z auli Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wejście oczywiście za free (podobnie jak cała inicjatywa jest całkiem społeczna). Postaram się zaprosić na seminarium ciekawych ludzi z doświadczeniem w social media - będzie można zatem dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy od ekspertów. Chętnych do wygłoszenia prelekcji na seminarium zapraszam do kontaktu już teraz.

Co można jeszce zrobić?

Na pewno możecie pomóc nam w promocji samego konkursu - pisząc o tym na swoich blogach, wall'ach, blipach, twitach i wszelkiej innej maści miejscach w sieci. Jeśli już się zgłosiliście do konkursu, a napiszecie na swoim blogu wpis o udziale w konkursie + zachętę dla innych blogów do zgłoszenia otrzymacie (bez względu na wasz wynik w konkursie) nagrodę Fair Play (odpowiedni button graficzny zostanie wkrótce udostępniony). Bo w tym wszystkim chodzi przede wszystkim o to aby polska blogosfera firmowa rozwijała się ;)

A, i jeśli napiszecie o konkursie u siebie - wrzućcie linka do Waszego wpisu w komentarzu.

Uff.

 

P.S.

Zgłoszenia do konkursu - tutaj.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (4)

Tradoro powiedział/a:

Tradoro bierze udział w konkursie, więc do udzielenia wywiadu również jesteśmy chętni :). O konkursie juz wspominaliśmy - ale jeszcze napiszemy posta na blogu firmowym. Zespół Tradoro pozdrawia!

Beata powiedział/a:

Z przyjemnością bierzemy po raz drugi udział w konkursie. Z przyjemnością zaprosiliśmy także do konkursu innych: http://eprzeloty.blox.pl/2010/11/Konkurs-Firmowy-blog-roku-2010-wystartowal-Ty-tez.html

Marzena powiedział/a:

Link wrzucony:http://blog.pozegnanie.com/cieszymy-sie/konkurs-firmowy-blog-roku-2010/ Pozdrawiam :)

Jakub powiedział/a:

Link dodany: http://blog.accadia.pl/?p=2524

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc