Pozostałe

123Tłumacz.pl

123tlumacz.pl/blog/

Chcemy, aby nasz blog dzięki fachowym tekstom stał się wiarygodnym źródłem informacji w zakresie tłumaczeń m.in. o aktualnych regulacjach prawnych, prowadzeniu biznesu, międzynarodowym PR, a poszerzony o ciekawostki z zakresu tłumaczeń literackich.

Przejdź do bloga

8030Z - blog detektywistyczny

8030z.wordpress.com

Nowy blog zawierający informacje, opinie i porady z obszaru detektywistyki, bezpieczeństwa biznesu i windykacji. Nazwa 8030Z pochodzi od kodu PKD działalności detektywistcznej.

Przejdź do bloga

DoceńPolskie.pl

blog.docenpolskie.pl/

Blog to wsparcie Programu, który ma na celu promocję wysokiej jakości produktów dostępnych na polskim rynku oraz posiadających „polski akcent”.

Przejdź do bloga

Eventowa Blogerka

eventowablogerka.pl

Blog Eventowej Blogerki opisuje świat eventów, okiem uczestnika i organizatora. jest prowadzony przez event managera zajmującego się od lat zawodowo kreacją i organizowaniem wydarzeń. Zawiera case study, inspiracje, trendy oraz kalendarz eventowy.

Przejdź do bloga

Grow Up Strefa Menegera

grow-up.pl

Grow Up - Strefa Menedżera. Executive & Business Mentor/Coaching. Wsparcie w rozwoju kompetencji zarządczych dla menedżerów średniego i wysokiego szczebla.

 

Przejdź do bloga

Blog edukacyjny serwisu e-korepetycje.net

Blog poświęcony jest wiedzy z zakresu nauczania, poświęcony zarówno uczniom, jak i korepetytorom.

Przejdź do bloga

Blog edukacyjny serwisu e-tlumacze.net

www.e-tlumacze.net/blog

Blog poświęcony szeroko rozumianej tematyce tłumaczeń. Skierowany jest zarówno do tłymaczy, jak i osób, które tych profesjonalistów potrzebują.

Przejdź do bloga

E-Synergia

e-synergia.eu/blog.php

Blog o efektywności energetycznej, poruszający tematy z systemów i urządzeń energetycznych, audytów i zarządzania energią czy kogeneracją.

Lista blogów

Translax Biuro Tłumaczeń

translax.eu/blog

Blog prezentujący ciekawostki ze świata języka, o słownikach, błędach w wymowie wyrazów obcego pochodzenia czy stawianiu przecinków.

Przejdź do bloga

Blog prywatnego detektywa z Warszawy

www.prywatnydetektyw.blogspot.com

Prywatny Detektyw z Warszawy Krzysztof Matyszczak to detektyw z licencją od 2006r. Z racji, że usługi detektywistyczne wykonuje z pasją a nawet na studiach prawniczych swoją pracę magisterską napisał na temat tej branży, warto zajrzeć na jego bloga.

Przejdź do bloga

Biuro Tłumaczeń Polyland

polyland.pl/category/blog/

Internetowa przystań dla miłośników języka, kompendium wiedzy dla osób zainteresowanych przekładem – zbiór ciekawostek, nowości, artykułów i porad. Zaproszenie w świat wielu kultur i różnorodnych sposobów komunikacji.

Przejdź do bloga