O blogu

Ten blog powstał w 2006 roku z myślą o firmach i osobach zainteresowanych tworzeniem blogów firmowych i korporacyjnych. Przez ostatnie lata zbieraliśmy przykłady i prezentowaliśmy materiały ułatwiające podjęcie decyzji o prowadzeniu bloga firmowego.

Raz do roku organizujemy konkurs na BLOG FIRMOWY ROKU i WPIS ROKU. Jego celem jest popularyzacja wartościowego wykorzystania social media w polskich firmach.

Interesują nas wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem blogów przez firmy, przez pracowników, ich wpływ na działalność przedsiębiorstw zarówno w komunikacji zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Od kilku lat realizujemy własne badania polskich firm i organizacji wykorzystujących blogi. Wyniki publikowane są na blogu i na naszym kanale na Slideshare. Znajduje się tam też baza prezentacji z organizowanych przez nas spotkań z firmami.

Dotychczas przez projekt przewinęło się ponad 800 polskich firm i organizacji.

Stale współpracujemy z uczelniami i pomagamy studentom w tworzeniu prac naukowych dotyczących marketingu w Interncie. Dotychczas współpracowaliśmy z Uniwersytetem Wrocławskim, Collegium Civitas, Akademią Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.

 

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas:

Joanna Cosel
Redaktor

Dominik Kaznowski
Założyciel

Wybierz miesiąc