Pozostałe

Surge Polonia

blog.surgepolonia.pl/

Blog zawierający wywiady ze znanymi osobami ze świata mediów, kultury, nauki i sportu oraz reportaże z najciekawszych imprez patriotycznych, historycznych i sportowych.

Przejdź do bloga

Mam Wyzwanie

www.mamwyzwanie.pl

Blog powstał w celu promowania idei rehabilitacji i powrotu do życia po wypadku. Jest prowadzony przez wokalistę Tomka Kowalskiego pisującego swój powrót do zdrowia oraz specjalistów z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym ERGO Hestii.

Lista blogów

Kwiaciarnia Vivaldi blog

blog.kwiaciarniavivaldi.pl

Kwiaty to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć nowe kompozycje, otaczać się kwiatami i patrzeć, jak nasi klienci wręczają je i otrzymują w prezencie z błyskiem w oku. Nasz blog powstał po to, żeby przybliżać szerszej publiczności ciekawostki florystyczne, pokazywać najnowsze trendy i edukować.

Przejdź do bloga

IMOMO Twórcze myślenie w praktyce

www.IMOMO.pl

Dwie trenerki kreatywności prowadzą bloga IMOMO, by zachęcić do nieszablonowego myślenia. Innowacje, techniki twórczego myślenia, zabawy rozwijające kreatywność, ciekawe wydarzenia.

Lista blogów

Lupus Libri

www.lupuslibri.pl

Blog projektantów graficznych publikujących dobrze zaprojektowane i wizualnie zapierające dech w piersiach pozycje literackie.

Przejdź do bloga

More Than Blog

morethanblog.pl

Blog, do prowadzenia którego zaangażowane są nietuzinkowe osobowości, które przenoszą czytelników w nieznane krainy i opowiadają nieznane wcześniej historie. Dużo mody, kuchni, sportu, trendów - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przejdź do bloga