w ewolucje

Blogowe ewolucje!

Blog Banku Zachodniego WBK (blog.bzwbk.pl) to jeden z najdłużej prowadzonych polskich blogów firmowych. A my zawsze staramy się współpracować z firmami skupionymi wokół Konkursu, zwłaszcza jeśli buduje to wartość dla całej naszej społeczności.

Wydaliśmy już książkę, zrobiliśmy z Waszą pomocą całą masę badań, spotykamy się na warsztatach i konferencjach. Ale chyba najważniejsze jest to, że blogifirmowe.com dają szansę na poznawanie wielu fajnych ludzi dla których biznes to nie tylko praca, ale najczęściej też pasja.

Dlatego z radością ogłaszamy, że blogifirmowe.com zaczynają współpracę z Bankiem przy projektach skierowanych do małych i średnich firm. Mamy nadzieję, że skorzystacie na tej współpracy. Będziemy wspólnie prezentować najciekawsze firmy i… Was. Czyli przedsiębiorców z krwi i kości ;)

Od połowy lutego do końca maja możecie zaangażować się w dwa projekty:

  • Akademię Przedsiębiorcy – tutaj macie szansę na to, że opiszemy Wasz biznes i jego wyzwania na blogu i w kanałach social media Banku.
  • Firmowe ewolucje – za pośrednictwem Blogów Firmowych możecie zgłosić się do eliminacji „największego show” o przedsiębiorczości w Polsce. Kto wie? Może czeka Was kariera w telewizji ;)

 

A tak to wygląda w większych szczegółach:

 

Akademia Przedsiębiorcy

To program skierowany do małych i średnich firm realizowany od 2011 roku. W ramach Akademii polscy przedsiębiorcy uzyskują dostęp do networkingowych spotkań biznesowych, warsztatów (dotychczas 230 konferencji w całej Polsce) oraz bezpłatnych konsultacji ekspertów (w zależności od tematyki aktualnej edycji, np. w 2015 roku – dotacje unijne).

W 2016 roku tematami przewodnimi Akademii jest wsparcie polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych oraz nowoczesne technologie dla małych i średnich firm. Jeśli sprzedajecie przez Internet, tworzycie nowoczesne narzędzia lub produkty, działacie poza Polską lub planujecie to zrobić - to na pewno miejsce dla Was.

W ramach współpracy z blogiem Banku Zachodniego WBK będziemy opisywać Wasze firmy. Jeśli chcecie się podzielić Waszymi doświadczeniami, pokazać własny biznes i swoją przedsiębiorczość napiszcie do nas. Najlepsze wywiady zostaną opublikowane na blogu BZ WBK.

Jeśli chcecie zgłosić się do wywiadu - piszcie do nas, pytajcie w komentarzach lub na .

 

Na zachętę film o Studio Camphora, które skorzystało w ubiegłym roku na udziale w Akademii (tematem były dotacje unijne):

 

Firmowe ewolucje

To pierwszy w Polsce program telewizyjny nastawiony na prezentację polskiej przedsiębiorczości. Jego celem jest wspieranie rozwoju polskich firm. Oczywiście telewizja rządzi się swoimi prawami ;) Co roku do programu kwalifikuje się jedynie 10 firm z całej Polski.

Jeśli jednak chcecie podjąć rękawicę, to zachęcamy do udziału w eliminacjach i zgłaszania swoich firm. Blogi Firmowe są partnerem eliminacji internetowych. Dzięki zgłoszeniu zyskujecie szansę na udział w programie i wsparcie ekspertów w rozwoju Waszego biznesu.

Będziemy pisać więcej o eliminacjach, zasadach i zachęcać Was do udziału.

Na stronie Firmowych ewolucji możecie prześledzić przykłady firm, które wystąpiły w ubiegłorocznej edycji. A znalazły się tam firmy z najróżniejszych branż (m.in. meble, fitness, agroturystyka, piekarnia - wszytskie odcinki możecie obejrzeć na stronie FE).

Zwiastun cyklu z 2015 roku:

 

Przydatne linki:

https://firmoweewolucje.pl/formularz - zgłoszenia do Firmowych ewolucji (możecie już się zgłaszać)

http://www.akademia-przedsiebiorcy.pl/ - strona Akademii (ale jeszcze nie ma informacji o edycji 2016)

 

Stay tuned!

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (1)

Tomek powiedział/a:

Planaxy.com zgłoszone do Firmowych Ewolucji :-)

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc