w wywiady

Made in Poland - kręcioła.tv

Video blog Jurka Owsiaka (kręcioła.tv) jest jednym z niewielu w Polsce naprawdę profesjonalnych blogów organizacji pozarządowych - czy może lepiej powiedzieć - społecznych. Do tego - jest video blogiem. I to bardzo dobrym. Potwierdzają to wysokie pozycje zajmowane przez blog w konkursie BLOG FIRMOWY ROKU. Były to dla nas wystarczajace powody, aby poprosić ekipę kręcioła.tv o podzielenie się z nami "kuchnią" tworzenia ich bloga.

Jak się sami domyślacie, nie mogło być inaczej - niż w formie wideo. Poniżej zamieszczamy tylko 3 z 11 części wywiadu (resztę możecie znaleźć na  oraz oczywiście na kręcioła.tv), w którym Jurek odpowiada na nasze pytania (ułożone przez Anetę) oraz mówi o wielu innych rzeczach związanych z samym blogem, użytkownikami i działaniami związanymi z WOŚP, Przystanikiem Woodstok i całą masą innych interesujących rzeczy ;)

Dziękujemy bardzo ekipie kręcioła.tv. Sie ma i Stay tuned!

Co sprawia Wam największą radość w komunikacji z ludźmi w sieci?

 

O czym vlogujemy i co sprawia nam największą satysfakcję?


Czy video blog jest tylko dla młodych?

 

Poniżej zamieszczam jeszczę prezentację o blogu kręcioła.tv, którą przygotowała Karolina Rojek na naszą konferencję w grudniu 2014 roku. Wszystkie prezentacje z konferencji o blogach firmowych można znaleźć na naszym profiu na Slideshare.

Blog Jurka Owsiaka from blogifirmowe.com
kreciola_tv_blogi_firmowe.png
Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc