w konkurs

Będzie międzynarodowo - ICMF i SPF partnerami projektu

W ubiegłej edycji konkursu nieśmiało, a w tej już w pełni "oficjalnie" (jeśli na blogachfirmowych.com cokolwiek, kiedykolwiek było "oficjalne") ogłaszałem współpracę z projektem Content Marketing Polska (SPF), które jest polskim reprezentantem International Content Marketing Forum skupiających 18 krajowych organizacji zajmujących się profesjonalnie tematem content marketingu.

 

Od kilku lat mam przyjemność być jurorem w największym w Polsce konkursie, który promuje i wyróżnia najlepsze projekty content marketingowe. Jest on organizowany właśnie przez SPF. I choć tradycyjnie sam konkurs, jak i w ogóle content marketing, wywodzi się ze świata druku, w konkursie i stowarzyszeniu staram się wspierać nowe kanały komunikacji firm - takie właśnie jak: blogi firmowe, komunikację wewnętrzną (intranety, extranety), aplikacje mobilne czy magazyny custom publishing na tablety. Tych nowych nośników jest coraz więcej.

 

Kończąc laurkę na temat konkursu, wystarczy wspomnieć, że tylko w ubiegłorocznej decyzji zgłoszono około 100 projektów (realizowanych m.in dla takich marek jak: Bank Credit Agricole, Kampania Piwowarska, PepsiCo, Tesco, Jeronimo Martins, Provident, KGHM, Mercedes Benz, dr Irena Eris i wiele, wiele innych). Co roku przejrzenie i ocena tych prac zajmuje kilka dni, ale z drugiej strony to niezwykle cenne doświadczenie - ponieważ dzięki temu można zapoznać się z najlepszymi projektami content marketing w Polsce zrealizowanymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Dla zainteresowanych tematem poniżej link do elektronicznego wydania specjalnego wydania magazynu "Content Marketing Polska 2013". W sumie 68 stron, w tym wywiad z Clare Hill, dyrektor generalną brytyjskiego Content Marketing Association.

 

Pierwszym 5 firmom, które zgłoszą się w komentarzach do tego wpisu (z racji "inauguracji" współpracy ;) wyślemy bezpłatnie papierową wersję magazynu. Poza wartością merytoryczną, również sentymentalna i historyczna. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Już w maju blogifirmowe.com będą reprezentowane na konferencji Power of Content Marketing! Wkrótce przekażę więcej informacji na ten temat, ale zapewne będę zachęcał część z Was do udziału w konferencji w charakterze uczestników (wiedza, networking) oraz prelegentów (sława). Program jest jeszcze szlifowany. I tak, jak zapowiadałem w poprzednich wpisach, to nie koniec zmian i informacji o partnerach. Na konferencji na pewno pojawi się prof. Clemens Koob, który jest wykładowcą Munich School of Management i dyrektorem zarządzającym szwajcarskiej agencji content marketingowej Zehnvier. Będzie czego słuchać.

 

Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł podzielić się kolejnymi nowościami ;)

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (5)

Adnews powiedział/a:

Kto rano wstaje... Adweb pierwszy!? ;)

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Texting powiedział/a:

O, miło by było otrzymać :)

mBank powiedział/a:

czy mBank również może prosić ? :)

Zuza powiedział/a:

Dobrze liczę, jeszcze nie ma 5? To Ślubna Pracownia chętnie :D

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc