w eventy

Social Media Day Poland 2012

Pierwszy w tym roku Social Media Day odbędzie się 23 lutego (czwartek) w ulepszonej formule akademicko-klubowej. W programie tym razem best practices z prowadzenia blogów firmowych, wyniki 3 fali badania polskiej blogosfery firmowej, prezentacje  firm piszących blogi, i wiele innych. Na stronie internetowej nie ma jeszcze informacji, ale jak przystało na "social" media (day) najpierw wrzucam to na bloga i na FB.

 

Radzę zapisywać się wcześniej bo ilość miejsc w auli jak i klubie jest skończona ;) SMD jak zwykle pod auspicjami Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Zapraszam też wszystkich chętnych do wystąpienia z prezentacją swojego bloga firmowego do zgłaszania się do mnie (część już deklarowała chęć udziału w formie prelegentów mailowo). Mogą to być i małe i duże firmy, zarówno agencje jak i wewnętrzne działy PR, marketingu czy sami właścicele. Zawsze prezentujemy możliwie pełne spektrum rynku. Także zapraszam.

 

 

Zresztą luty zapowiada się niezwykle konferencyjne. Dwa tygodnie wcześniej odbywa się również we Wrocławiu PM "Excellence Forum" organizowane przez Politechnikę Wrocławską we współpracy z IBM i Toshiba. To chyba najbardziej profesjonalna konferencja poświęcona zarządzaniu projektami. Skupia się bardziej na "twardych" aspektach project management. W ramach "zmiękczania" będę tam prowadził panel dyskusyjny na temat zarządzania projektami w marketingu na przykładzie projektów rebrandingowych. A sporo tego ostatnio na rynku się dzieje. Wkrótce opiszę sam panel oraz przedstawię uczestników. Tymczasem tu jest strona konferencji.

 

A teraz dobra i zła wiadomość. Konferencja jest bezpłatna ale za zaproszeniami. Także najlepiej kontaktować się bezpośrednio z uczestnikami.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (4)

Robert powiedział/a:

Proszę o podanie adresu e-mail pod który można się zgłosić z prezentacją swojego bloga.

Podatkowicz powiedział/a:

Podpisuje się pod wyżej wymienioną prośbą.

metamorfozabohatera powiedział/a:

Ja również

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc