w konkurs

Stało się: koniec zgłoszeń [aktualizacja 2]

Czas na oceny jurorów. W czwartej edycji konkursu, tak jak poprzednio, blogi będą oceniać studenci Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

W sumie zgłoszono 103 blogi 112 blogów[aktualizacja]  (w tej edycji nie uwzględniam mikrologów - jest ich zbyt mało, poza tym uważam, że mikroblogi pełnią już inna rolę niż blogi, więcej o podziale social media tutaj: http://networkeddigital.com/2010/05/10/podzial-i-klasyfikacja-social-media/). To poziom podobny jak w ubiegłym roku (w tym roku nie uwzględniałem mikroblogów). Podwyższenie limitów w kategoriach (młody, dojrzały, profesjonalny) spowodowało, że zgłoszenia rozłożyły się bardziej równomiernie w kategoriach. W ubiegłorocznej edycji "grupą śmierci" była kategoria blogów profesjonalnych do której zgłoszono 70 blogów. W tym roku blogi profesjonalne stały się grupą bardziej elitarną i skupiają firmy które mają co najmniej 2 letnie doświadczenie w jego/ich prowadzeniu.

 

Poniżej lista zgłoszonych blogów według kategorii. Proszę o sprawdzenie przez autorów czy wszystkie dane się zgadzają (nazwa firmy, adres bloga, czas prowadzenia, wielkość firmy) - ewentualne korekty: w komentarzach. [aktualizacja] uwzględniłem wszystkie zgłoszone uwagi i poprawki - zaznaczone w tabelkach kolorem szarym].

 

  •  

  • Wyniki konkursu postaram się ogłosić przed świętami.
  •  

  • Już teraz zapraszam na seminarium poświęcone konkursowi (rozdanie nagród, spotkanie blogerów, prezentacja najlepszych blogów, wieczorna intergracja ;) które odbędzie się w trzecim tygodniu stycznia we Wrocławiu w auli Instytutu.
  •  

  • Na przełomie roku będę również realizował trzecia falę badania polskich blogów firmowych. Możecie zatem spodziewać się maili w tym temacie. Wyniki jak zwykle udostępnię na blogu oraz mam nadzieję zaprezentuję na seminarium.
  •  

  • W tym roku inaczej również podszedłem do recenzji blogów: po ogłoszeniu wyników zrecenzowani zostaną zwycięzcy (promowanie dobrych praktyk);
  •  

 

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (14)

NextWeb Media powiedział/a:

niestety udało nam się przekroczyć deadline, ale chcielibyśmy zgłosić blogi, które prowadzimy dla naszych klientów: http://bloghtc.pl (duża firma, blog dojrzały) http://nokiablog.pl (duża firma, blog dojrzały) http://blog.pgd.pl (duża firma, blog młody) http://smartdriver.pl (dużą firma, blog młody)

Zuza Kuczbajska powiedział/a:

Mała literówka. Ślubna Pracownia (bez "y" na końcu). :)

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Wojtek Szywalski (@wojteksz) powiedział/a:

Witaj, Co prawda trzy dni po terminie, jeżeli to możliwe również zgłaszam nasz blog Megafoni. Dzięki! http://blog.megafoni.pl / Mała Firma / Blog Młody

Dorota powiedział/a:
Dominik Kaznowski powiedział/a:
Michał powiedział/a:

W zestawieniu dla "Blog dojrzały" przy www.blog.ikuchnie.pl pojawia się nazwa iSzafy.pl - powinno być iKuchnie.pl (blog iSzafy.pl znajduje się w kategorii "Blog profesjonalny").

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Wojtek Szywalski (@wojteksz) powiedział/a:

Cześć. Dzięki za update z Megafoni na liście! Pozdrawiam :)

lb powiedział/a:

Miło mi, że blog.exnui.com został zaliczony do blogów profesjonalnych, ale jednak prowadzimy go mniej niż rok, więc bardziej chyba pasujemy do kategorii "młode" :) pozdrawiam ŁB

Bank Zachodni WBK powiedział/a:

Wciąż w aktualizacji nie ma bloga Banku Zachodniego WBK (www.blog.bzwbk.pl)

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Lukas powiedział/a:

Szefie kiedy wyniki?

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc