Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (5)

itdlafirm powiedział/a:

dobry wywiad, polecam

mwi4wp powiedział/a:

Widzę też pewien problem w klasyfikacji blogów firmowych. Czy blogiem firmowym będzie tylko blog zawierający informacje klasycznie przeznaczone dla klientów (tak jak we wspomnianym mbanku przerwy techniczne lub zmiany oprocentowania) czy też blogiem firmowym może być informacja o wewnętrznym życiu firmy, relacje ze spotkań integracyjnych, czy tak jak u mnie projekty, które nie wpadły do firmy, bo jak wycenić 10 minutową poradę rzuconą na degustacji wina, ale jednak poradę skuteczną i dającą efekty?

LingoLab.pl powiedział/a:

Szkoda, że ten blog nie jest aktualizowany na bieżąco. Blogi firmowe w Polsce są nadal niedocenianą formą komunikacji z klientami. A przecież firmy powinny słuchać swoich klientów i ulepszać swoje produkty, żeby klienci chcieli je kupować. Zajmuję się nauką języków obcych Zapraszam na mój blog firmowy http://lingolab.pl/blog i zachęcam do komentowania. Do zobaczenia na blogu!

Dominik Kaznowski powiedział/a:
LingoLab.pl powiedział/a:

Uszczkniesz rąbka tajemnicy jakie czynniki kwalifikują blogi do Waszej klasyfikacji ? Będziecie się skupiać na konkretnych branżach, pokazując jak blogi zmieniają pozycje danej firmy w internecie ? Będzie jakieś interesujące case study ? :) Czy będziecie brać pod uwagę kolejne stadia rozwoju blogów, czyli podcasty, videocasty, webinary ?

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc