w konkurs

...i przyszedł grudzień

... co nie jest wydarzeniem o dużej istotności dla Wszechświata. Jednak z punktu widzenia naszego Mikrokosmosu - już tak. Oznacza, to zakończenie etapu przyjmowania zgłoszeń do III edycji Konkursu na najlepszy polski blog firmowy roku 2010. Oznacza to również, że najpóźniej do 15 grudnia poznamy wyniki. I choć nie wszyscy mogą wygrać, to i tak  będzie to miłe zakończenie roku. Bo blogi zwyczajnie warto pisać. I nawet jeśli nie mamy tylu czytelników co Huffington Post, zawsze warto pisać dla siebie, najbliższych i przyjaciół. Pamiętajcie, że jakość zawsze się obroni.

W tym roku na liście zgłoszeń jest 146 blogów, mikroblogów i wiki. W ubiegłorocznej edycji 105 blogów zostało zakwalifikowanych do konkursu, a w edycji 2008 - 73. Pokrzepiające to, ponieważ Konkurs jest jedyna społeczną inicjatywą skierowaną na rozwój wartościowego wykorzystania social media przez firmy i instytucje w Polsce. Rosnąca zatem frekwencja, w tym pojawienie się w gronie pretendentów nowych blogów - bardzo cieszy.

Dlatego jeszcze raz przypomnę, że procedura wygląda teraz następująco:

  1. Weryfikacja zgłoszeń i przydział do kategorii - wkrótce na blogu pojawi się wpis, w którym blogi, mikroblogi i wiki zostaną przypisane do odpowiednich kategorii. Zostaną również zweryfikowane pod kątem merytorycznym - tzn. czy są rzeczywiście prowadzone w imieniu firm lub instytucji, czy nie są prowadzone zbyt krótko, etc.
  2. Dodam zaktualizowany regulamin
  3. Jurorzy rozpoczną oceny zakwalifikowanych blogów
  4. Wyniki
Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc