w konkurs

Final Call: 126 zgłoszeń i tydzień do końca

W porównaniu z ubiegłym rokiem i tak liczba zgłoszonych blogów jest większa (w 2009 było 107 blogów w konkursie), ale na pewno (podobnie jak w poprzednich edycjach) mobilizacja nastąpi w ostatnich dniach i godzinach. Przyjmowanie zgłoszeń kończy się równo za tydzień - 30 listopada o godz. 23:59.

Zgłoszeń można dokonywać tutaj.

Znam też już termin i miejsce seminarium poświęconego wykorzystaniu blogów w public relations - to 20 stycznia 2010, Uniwersytet Wrocławski (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - mapka). W najbliższych dniach opublikuję bardziej szczegółowe informacje o programie. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Zapraszam na nie już dzisiaj wszystkich czytelników oraz autorów blogów firmowych.

Jeśli ktoś z Was chce się podzielić swoimi doświadczeniami w pisaniu bloga - zapraszam do kontaktu. Na seminarium przewidujemy wiele ciekawych form promocji blogów - w tym przyznanie nagrody publiczności za najciekawszą 5 minutową prezentację idei bloga (o zgłoszeniach do tej inicjatywy napiszę szczegółowo później).

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc