w wywiady, recenzje

Się dzieje czyli palec pod budkę

Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego wpisu uprzejmie donoszę, że grupa studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego stoi w blokach startowych. Za oceny blogów zabierzemy się jednak od początku grudnia. Teraz natomiast część studentów zabiera się za pisanie recenzji Waszych blogów. Recenzje te zostaną zamieszczone na tym blogu, co mam nadzieję da nam wszystkim dodatkowe spojrzenie na temat.

Jednak dla wszystkich chętnych blogów firmowych mam propozycję - jeśli chcecie aby dodatkowo ukazał się na blogifirmowe.wordpress.com wywiad z wami (dotyczący blogowania, komunikacji firmy i was samych) zgłaszajcie się w komentarzach do tego wpisu. Jedyne wywiady jakie do tej pory zamieszczałem na tym blogu realizowanie były ze zwycięzcami poprzednich edycji konkursu. Teraz każdy ma szansę na opowiedzenie o sobie własnymi słowami, podzielenie się przemyśleniami z innymi autorami i czy po prostu na przedstawienie się.

Co więcej - wywiady jak i recenzje znajdą się w pierwszym polskim e-booku na temat polskiej blogosfery firmowej (zatem macie szanse zapisać się w annałach polskiej blogosfery) oraz otrzymacie zaproszenie na seminarium dotyczące polskiej blogosfery firmowej, które odbędzie się we Wrocławiu pod koniec stycznia (być może również w charakterze prelegentów) gdzie to wręczymy nagrody oraz dokonamy premiery e-booka. Jeśli i to Was nie przekonuje, być może przekona was wrocławski rynek wieczorem i nocą ;)

Dodatkowo rozpoczynamy pracę nad aktualizacją i poszerzeniem Katalogu polskich blogów firmowych (w tym większość blogów w obecnym katalogu zostanie zrecenzowana) oraz nad budową katalogu zagranicznych blogów firmowych (tych wartych polecenia). Jeśli znacie ciekawe blogi które powinny się tam znaleźć - również piszcie o tym w komentarzach.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (12)

Kamila Karpińska powiedział/a:

Dzień dobry! mBank chętnie opowie o mBlogowaniu :)

Adam Przeździęk powiedział/a:

Witam, chciałbym do wszystkich powyższych działań (oczywiście także do samego konkursu również) zgłosić specjalistyczny blog firmowy XLAB grupy XSolve.

Justyna powiedział/a:

a jak będziecie chcieli porozmawiać o informatyce, to zapraszamy do nas! Blo "Inspiracje i innowacje"

Michał powiedział/a:

Zespół www.blog.iszafy.pl z miłą chęcią udzieli wywiadu :) [email protected]

Konrad powiedział/a:

Chcielibyśmy opowiedzieć o naszym blogu:) http://www.czekoladoweinspiracje.pl/blog/

Zuza Kuczbajska powiedział/a:

Ślubna Pracownia chętnie może podzielić się wrażeniami z blogowania o ślubach i weselach. Opowiedzieć jak dużo blog wnosi do naszych kontaktów z Klientami, jak ułatwia pracę i buduje przewagę konkurencyjną, wyraźnie wpływając na sprzedaż.

Agnieszka (Pikinini) powiedział/a:

Witam i również zgłaszam nasz blog do konkursu: http://blog.pikinini.pl/

Piotr Podolecki powiedział/a:

Ja również zgłaszam się do wywiadu. Chętnie opowiem o prowadzeniu bloga, blog jest bardzo tematyczny. Blog prowadzę jako właściciel małego sklepiku z zabawkami, który staram się rozwinąć. Sklep istnieje od 2007 roku.

Maja powiedział/a:

Euro RSCG Sensors zgłasza się do wywiadu i o blogach i o mikroblogach.

Haike powiedział/a:

Ja chętnie opowiem o blogowaniu i mikroblogowaniu o dizajnie i w ogóle komunikacji marketingowej w internecie firmy z tej branży - InsideLab (www.insidelab.pl/blog, ubiegłoroczny zdobywca II miejsca wśród blogów dojrzałych). Do katalogu dorzucam blog internetowego sklepu z designem InniLiving Concept: www.inniliving.wordpress.com oraz blog serwisu e-oprawa.pl: www.e-oprawa.pl/blog

softinnsolutions powiedział/a:

będzie nam miło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie blogowania, zapraszamy, Soft Inn :) [email protected]

Kuba powiedział/a:

Witam. Blog.accadia.pl również chętnie opowie kilka zdań o o sobie :)

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc