w eventy, warsztaty

Wiosna zapowiada się edukacyjnie

Przede wszytskim, o czym część z Was już wie, organizujemy pierwsze warsztaty z cyku BLOGUJĄCE FIRMY. Partnerami wydarzenia są najlepsze polskie blogi firmowe - blog Play i blog Orange.

Zapowiada się bardzo ciekawie, praktycznie i przede wszystkim kameralnie i networkingowo. Na warsztaty pozostało już tylko 16 miejsc, więc musicie się spieszyć - jeśli chcecie się z nami zobaczyć 29 maja w Warszawie.

warsztaty_blogujace_firmy.png

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie warsztatów. Możecie też zadawać nam pytania na Facebooku.

 

Marketing and Technology Congress

BLOGI FIRMOWE są też partnerem konferecji organizowanej przez HG Intelligence oraz PWN.

martech.png

Marketing and Technology Congress odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie, a samo wydarzenie poświęcone jest integracji działań online i offline. Mam nadzieję, że tam też się spotkamy ;)

Uzgodniliśmy z organizatorami, że każda firma która poda przy rejestracji hasło "blogifirmowe/MARTECH" otrzyma 20 proc. zniżki. Do 31 marca, ceny wejściówek są jeszcze obniżone.

Strona konferencji jest tutaj.

 

Marketing Internet Technologia 2015

Jednak już za tydzień (1 kwietnia) możemy się spotkać w Dąbrowie Górniczej na konferencji Marketing Internet Technlogia 2015. Będę tam opowiadał o blogach firmowych w Polsce. Szczegółowy program możecie znaleźć na stronie konferencji.

Lista prelegentów obejmuje niemal 20 osób, w tym wielu praktyków i ludzi biznesu online - sprawdźcie sami. Może na południe Polski będzie Wam bliżej? ;)

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

warsztaty_blogujace_firmy.png
martech.png
Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc