w poradnik

Katalog polskich blogów firmowych 2010

Poniżej zaktualizowana lista polskich blogów firmowych. Obecnie w katalogu znajduje się 388 blogów. W komentarzach do tego wpisu można zgłaszać kolejne propozycje blogów firmowych - będę dodawał je sukcesywnie. Główną ideą katalogu jest możliwość wymiany wiedzy pomiędzy blogerami oraz poszerzanie horyzontów poprzez sięganie do blogów spoza własnej branży.

Nazwa firmy adres bloga
2 Cytryny Konsultanci Ślubni 2cytryny.pl
4kroki Agencja Internetowa chudkiewicz.com
4P Research Mix 4prm.com/blog.html
8fi Models 8fimodels.com/blog
Abakus Investment e-abakus.eu/investment/blog.php
ABC-Remonty Oleba remonty.ownlog.com
Arbomedia arboblog.pl
Artplastica bp.artplastica.pl/blog
Aboo Technology blog.aboo.pl
Accadia Group S.A. blog.accadia.pl
ACR acr.pl/blog
Activeweb update.activeweb.pl
AdNet blog.adnet.pl
ADS Consulting blog.adsc.pl
AdTaily blog.adtaily.pl
Adv netsetter.pl
Advertising Zoe organizacjaimprez.blogspot.com
Agromax blog.agromax.pl
Akplast akplast.pl
Aktywny Smyk blog.aktywnysmyk.pl
Akuku! akuku-akuku.blogspot.com
AkwaWiki akwatech.pl
Alarado blog.alarado.pl
Aliganza lucywithdiamond.blogspot.com
Alldent blog-medyczny.pl
Allegro blog.allegro.pl
Amandus amandus-art-house.blogspot.com
Ancla Consulting blog.ancla.pl
Ancora blog.ancora-restaurant.com
Angel’s touch marikawizazystka.blog.onet.pl
Apeiro blog.apeiro.pl
Apet.pl blog.apet.pl
Apteki Medyczne apteki-medyczne-blog.pl
Architektura krajobrazu blog.architekturakrajobrazu.info
Arete agentki-arete.pl/blog/index
Ars Thanea blog.arsthanea.com
ArtDecor24 blog.artdecor24.pl
Artegence artefakty.com
Artseo blog.artseo.com.pl
Assesoria assesoria.pl/blog
Asus asusblog.gadzetomania.pl
Atelier Estetyki atelierestetyki.pl/Blog_akt_I.html
Aqua Salon custom-publishing.blog.onet.pl
Autentika autentika.pl/pl/blog
Autosan S.A. autosan.pl/blog
Avando PR avandopr.blogspot.com
Avaya avayablogcenter.pl
b&w photography bwphotography.pl/blog
Bag By Meg bagbymeg.pl/blog
Ballena ballena-spa.blogspot.com
Bank Pocztowy pocztowy.pl/blog
Bawik bawik.pl/blog
Benefactor ahojpracy.blox.pl/html
Best Class bestclass.pl/blog
Biall Net blog.biall.net.pl
BinCode meandryzmian.wordpress.com
Binti blog.binti.pl
Biurco blog.biurco.pl
Biuro Nawróceń biuro-nawrocen.com
BizMaster Oprogramowanie dla firm bizmaster.pl/blog
Biznes.net blog.biznes.net/blogs/view/2
Bluerank bluerank.blogspot.com
Bluevision insidelab.pl/blog
BrandNewMedia blog.brandnewmedia.pl
Bridella bridelle.pl
Brief brief.blox.pl/html
Brodway Group studiobroadway.blog.onet.pl
BZ WBK blog.bzwbk.pl
Carpenter Consulting carpenterconsulting.wordpress.com
Carpenter Consulting (mikroblog) goldenline.pl/mikroblog/carpenter-consulting
Castorama castorama.pl/spolecznosc/blogi
Centrum foto centrumfoto.blogspot.com
Centrum Olimpia firmowy.centrum-olimpia.com.pl
CFSTUDIO cfstudio.info/blog_cfstudio
Civic civic-kursy.pl/blog
Click5 pstro.com
Coco Event cocoevent.wordpress.com
Code Two blog.comfoline.pl
Comfoline codetwo.pl/blog
Computerworld Bloq bloq.computerworld.pl
ConQuest Consulting conquest.pl/blog
Contium e-commerce-blog.contium.pl
Conversion conversion.pl/blog
CR Media blog.crmedia.pl
Creative Media creativemedia.blog.onet.pl
Cropp Town cropp-clothing.blogspot.com
CV na Wymiar cvnawymiar.pl/blog
Cyfrowe.pl blog.cyfrowe.pl
Czarodziejska projekt czarodziejskaprojekt.blogspot.com
Czekoladowe Inspiracje czekoladoweinspiracje.pl/blog
Dadum blog.dadum.pl
Damatic blog.damatic.pl
Danone blog.danonenationscup.com/poland
DeeZee blog.deezee.pl
Der-Med blog.dermed.pl
Digimedia digimedia.pl
Dobre Szkolenia dobreszkolenia.blog.onet.pl
Dom Maklerski BOŚ blogi.bossa.pl
Dom Maklerski ING blog.ingsecurities.pl
Domeny.tv blog.domeny.tv
Dr Oetker panitereska.pl
DrTusz doktortusz.pl
Dream photo blog.adamkasprzak.com
eClicto blog.eclicto.pl
e-ffectica.pl e-ffectica.pl/blog
Eithel eithelpl.blogspot.com
e-Lady blog.e-lady.pl
Elksoft blog.elksoft.pl
Elpiano elpiano.pl/blog
Emblemat.com emblemat.com/blog
Eminus blog.eminus.pl
Empathy Interactive imagineblog.pl
Empik School englishblog.pl
Enzo enzo.pl/blog
e-oprawa.pl e-oprawa.pl/blog
ePrzeloty eprzeloty.blox.pl
Esencja studio esencja-studio.pl/blog
Eskadra Opcom opcom.pl/blog
Espace max zofiasblog.wordpress.com
eSPe wydawnictwoespe.blogspot.com
Eura7 labber.pl
EURO RSCG Sensors blog.sensors.pl
EuroFlorist blog.euroflorist.pl
Event News blogoeventach.pl
Expert Sender expertsender.pl
Fabryka wafelków fabrykawafelkow.pl/blog
Filtry Amii filtryamii.blogspot.com
Firma portretowa firma-portretowa.pl/blog
Fotograf Kamil Czaja Studio blog.kamilczaja.com
FreecoNet blog.freeconet.pl
Fresh Studio freshstudioblog.blogspot.com
Freshmail freshmail.pl/blog
Fryzjer M.E.N blog.fryzjer-men.pl
GaGa Models gaga.pl/blog_pl_2010_11.html
Galeria Hoża galeriahoza.pl
Gambit 001.pl/blog
Gemius blog.gemius.pl
G-Forces blog.gforces.pl
GG Komunikator blog.gadu-gadu.pl
Gildia Najemników gildianajemnikow.pl/blog
GalmurDeco blog.glamourdeco.pl
Glonojad zoologiczny.eu
GoldenSubmarine blog.goldensubmarine.com
Goorin glowawgoorin.pl
Great fruits greatfruits.pl/WebsiteContent/Blog/Blog.aspx
Grupa AdWeb adnews.pl
Grupa MIG uwolnijswojczas.pl
Grupa Przewozowa grupaprzewozowa.pl/blog-przesylki-kurierskie.html
Grupa PTR blog.grupaptr.pl
Grupo Quattro grupoquattro.pl/blog
Gunfire blog.gunfire.pl
Helen Doron blog.helendoron.pl
Hempel Special Metals stalnierdzewna.blogspot.com
HiMountain himountain.pl/blog
Hiram hiram.pl/?page_id=52
Hipixel blog.hipixel.pl
Historie Kuchenne historiekuchenne.paclan.pl
HotOutlet blog.hotoutlet.pl
Hurtownia opon i felg www.opony.com opony.com/blog
iCenter blog.icenter.pl
Ideacto ideas2action.pl
IGK blog.i-g-k.com
igloo iloggo.blogspot.com
ikuchnie.pl blog.ikuchnie.pl
ImaginePR h imaginepr.pl/blog
Inea bloginea.pl
InfoPraca weblog.infopraca.pl
Infovide Matrix infovidematrix.pl/inspiracje
Inni Living Concept inniliving.wordpress.com
InsideLab insidelab.pl/blog
Intelektualnie.pl intelektualnie.pl/blog
Inteligo mojeinteligo.pl
Interhead blog.hexade.com/blog.php
Internet Designers idobrze.com
Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl blog.esky.pl
INTools blogfirmy.pl
Invest Remex investremex.pl/blog
InnovaITon innovation.pl/blog
InWro inwro.pl/blog
iParts czescinr1.pl
iProjekty blog.iprojekty.pl
iStore.pl blog.istore.pl
iSzafy blog.iszafy.pl
iZmiany blog.izimany.pl
Jak Wam Się Podoba jakwamsiepodoba.blox.pl
Java Coffe Company javacoffeeblog.pl
Jazz Event jazzevent.pl/blog
Joytown agencjajoytown.blogspot.com
Justbemore mybloglog.com/buzz/community/justbemoreblog
K2 blog.k2.com.pl
KamBur kambur.blog.onet.pl
Kameleon kameleonsklep.pl
Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka blog.dzp.pl
KDWEB blog.kdweb.pl
Klewer katalog.ngobs.pl
Knauf knaufblog.pl
Knorr knorr.pl/porady-kulinarne/kategorie/blog-piotra-murawskiego
Kokai.pl perfumy.edu.pl
Kolo Odzież Robocza blog.odziez-robocza.com
KOMPAS ArtStudio blogkompasartstudio.pl
Konceptika konceptika.pl/socialrelations
Koszyk opon koszykopon.pl/blog
Kraina Herbaty; Kraina Kawy; Kraina Ziół przyfilizance.pl
Kultura Gniewu kg.blog.pl
La Belle Peau tipsy.blog.onet.pl
Laboratorium interaktywne Labber.pl labber.pl
Laboratorium Sztuki Pi laboratoriumsztuki.pl
Lady Stars ladystars.pl/blog
Level 5 blog.level5.pl
Levitah Design blog.levitah.pl
Lider Branży Fitness blog.fitbay.pl
LineART my.opera.com/lineart/blog
Lipińscy DOMY blog.lipinscy.pl
LokiKoki.pl blog.lokikoki.pl
LuuLuu blog.luuluu.pl
Lux Factory pperfumy.pl
Łubudubu PR lubudubupr.pl
Magineo blog.magineo.art.pl
Małopolski Ośrodek Rozwoju Osobistego zielonyresort.bloog.pl
Mamadama mamadama.pl
MariolaFruwa blog.mariolafruwa.pl
Marketing zapachowy marketingzapachowy.info/blog
Marketing21 marketing21.pl/blog
Marley Polska marleypolska.pl
Marta Online marta-online.pl
Matspeed blog.matspeed.eu
Maxroy maxroy.com/blog
Manubia blog.manubia.pl
mBank mbank.pl/blog
Mbike mbikekalisz.blogspot.com
measuretheweb.com measuretheweb.com
Mediacje Rodzinne mediacjerodzinne.com.pl
Mediarun blog.mediarun.pl
Mediaville mediaville.pl/blog
Medyczny Internet medycznyinternet.com
Megafoni blog.megafoni.pl
Mega Market Odchudzania blog.mmo.pl
Merix Studio merixstudio.pl/blog
Micronet Computers blog.micronet.pl
Migomedia bednarek.eu
MKU Models mkumodels.com/blog
ML STUDIO blog.mlstudio.com.pl
Moderatio moderacja.blogspot.com
Modny Brzuszek modnybrzuszek.blogspot.com
Moijto Networks mojito-networks.com/blog
Momentum blog.momentum.pl
Może Inaczej? mozeinaczej.pl
MójSalon mojsalon.pl
MPlab blogfirmowy.mp-lab.pl
Multimedia Polska multi-blog.pl
Muscato muskato-blog.blogspot.com
Mydlandia blog.mydlandia.pl
Mydlarnia TULI mydlarnia-tuli.pl
Na Dodatek nadodatek.blog.pl
Nalazek nalazek.pl/blog
nartyserwis.pl nartyserwis.pl
Nasza-klasa nk.pl/blog/portal
NaviExpert ralphocean.wordpress.com
Net firmy firmy.net/blog
NetArch netarch.com.pl/blog
Netia blog.netia.pl
NetInside netinside.pl
Netizens linkiem.com
Next Day nastepnydzien.pl
Nextranet blog.nextranet.pl
Nimbo blog.nimbo.eu
Nokia N97 nokia-n97.komorkomania.pl
Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych komputery.ncti.com.pl
Obsessive kokieteria.pl
Octigo octigo.pl
Okazje Info okazje.info.pl/blog
Omnibus Online omnibus-online.pl
Online Kredyt onlinekredyt.pl/kredytblog
Opakowania.com.pl opakowania.com.pl/Blog
Opcom opcom.pl/blog
OPEn4net mirekpolyniak.wordpress.com
OpenTany opentany.ownlog.com
Optigen blog.optigen.pl
Orange/TP blog.tp.pl
Oraya nandia.pl
Outdoorzy.pl Sklep turystyczny blog.outdoorzy.pl
Pan Pikto panpikto.pl/blog
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie ethnomuseum.pl/blog
Perfect Moments perfectmoments.pl/blog
Perfumera Missala blog.missala.pl
Pick&Taste degustacje-whisky.pl, degustacja-win.pl
Pierniki Ozdobne piernikiozdobne.pl
Pietro Baldini pietrobaldinipolska.wordpress.com
Piękni i młodzi pieknimlodzi.pl/blog
Pikinini blog.pikinini.pl
Pióra wieczne blog.pentos.pl
Pixel PR pixelpr.net/category/blog
Pixers pixers.pl/blog
Platformy Sertum sertum.wordpress.com
Play blogplay.pl
Plus plusblog.pl
Po prostu dom blog.poprostudom.pl
Po prostu podróż poprostupodroz.com
Poczta Polska blog.poczta-polska.pl
Poliman blog.poliman.pl
Pozycjonowanie w Sieci pozycjonowaniewsieci.pl/blog
Pożegnanie z Afryką blog.pozegnanie.com
Pracownia Intellect pracowniaintellect.pl
Pracownia Sukien Ślubnych Kamy Ostaszewskiej ostaszewska.blogspot.com
Pressiton Construction pressitonconstruction.com
Presso Polska blog.presso-polska.pl
Professional professional.com.pl/blog
Promo Expo mediamikser.pl/blog/external/list/id/42,blog-targow-promo-expo
Przemysław Szklarski Fotografia blog.przemyslawszklarski.pl
Przerwa Na Reklamę przerwanareklame.pl
Publicon publiconline.pl
Quarkbit Software quarkbit.blogspot.com
Radosław Marter radoslawmarter.com
Red Hosti blog.redhosti.pl
Relaksacja relaksacja.pl/blog
Reserved reserved-fashion.blogspot.com
Rewers rewers.computerworld.pl
Rhema Press rhemapress.pl/pl/blog
Ronic ronicinspirujacedodatki.blogspot.com
RX24 rx24.pl/blog
Sages blog.sages.com.pl
Sale biznesowe blog.salebiznesowe.pl
Sante club santeclub.blog.onet.pl
Scrap.com.pl inspiracje.scrap.com.pl
Scrapki.pl scrapkipl.blogspot.com
Selmax selmax-blog.pl
Servicetek Group blog.servicetek.media.pl
SI uwolnijswojczas.pl
Silverten blog.silverten.pl
Sklep Nantes uroda-nantes.blog.pl
Sklep Wina Świata Tychy wina.tychy.pl
Sklepik Seniora blogseniora.pl
Sklepy Firmowe blog.sklepyfirmowe.pl
Skorpion systemy-solarne.blogspot.com
Skype blogs.skype.com/pl
SMS API smsapi.pl/blog
Social Media (Agencja Społem) socialmedia.pl
Soft Inn Solutions softinnsolutions.blogspot.com
SoInteractive sointeractive.pl/blog
Solar solarblog.pl
Stalbiga blog.stalbiga.pl
Stalpol blog.stalpol.pl
Startshop blog.fitplay.pl
Streetcom buzzreporter.pl
Studio Moff blog.studiomoff.pl
Studio Tańca First Steps studiofirststeps.pl/blog
Sunrise Systems reklamawinternecie.pl
Supremum blog.supremumseo.pl
Symetria symetria.pl/blog
Symmetrydesign blog.symmetrydesign.pl
Szarlatan szarlatan.pl
Szkolenia Catman Polska i HR Masters szkolenia.miasta.pl/blog
Ślubna Pracownia blog.slubnapracownia.pl
Ślubne Inspiracje slubne-inspiracje.blog.pl
Ślubne Zakupy slubnezakupy.blogspot.com
Tadu sklep.tadu.pl/blog
Termplus blog.termplus.pl
Tetate.pl tetate.blox.pl
The Story digitalbranding.pl
TouK touk.pl/blog
Tradoro ECommerce blog.tradoro.pl
Travel Holiday travelholiday.pl/blog
Travelzone travelzone.blog.pl
Trybik blog.trybik.eu
Turbo Model turbomodel.pl
TVIP blog.tvip.pl
Varico itwmsp.pl
Vector On-line vol.com.pl/aktualnosci
Video Studio blog.video-studio.pl
VitaLab.pl vitalab.pl/blog
Websing blog.websign.pl
Websukces.net pozycjonowanie.websukces.net
Weselinka.pl weselinka.wordpress.com
Wrocławscy Kurierzy Rowerowi wroclawscykurierzyrowerowi.blogspot.com
WSSS wsss.pl
Wszystko o Perfumach pperfumy.pl
Wydawnictwo Dobra Literatura dobraliteratura.pl/blog
Wydawnictwo Lucrum lucrum.pl/blog.php
Wydawnictwo Nowy Świat blog.nowy-swiat.pl
Wydawnictwo Słowo Kluczowe kluczowe.blogspot.com
Wydawnictwo Tutoria tutoria.pl/blog
Xella blog.xella.pl
Xero Team xeroteam.bloog.pl
Xsolve Laboratory xlab.pl
Yes blog.yes.pl
Zadra Cafe zadra-cafe.blog.onet.pl
Zero925 zero925.blox.pl
Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze (50)

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Dominik Kaznowski powiedział/a:
martyna292 powiedział/a:

http://uroda-nantes.blog.pl/ http://sklepnantes.blip.pl/

Ania Pytkowska powiedział/a:

jedna prośba, o zamianę nazwy agencji z e-ffectica na e-ffectica.pl (taka jest poprawna nazwa :) )

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Ania Pytkowska powiedział/a:

dziękuję serdecznie :)

Małgorzata Ziaja powiedział/a:

dobrewina.pl Sklep z Winami adres bloga: www.wina.tychy.pl

viola19872 powiedział/a:

http://www.bp.artplastica.pl/blog/ - blog firmowy Kliniki Chirurgii Plastycznej

PracowniaIntellect powiedział/a:

Dziękujemy za dodanie naszego bloga do listy :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Pracowni Intellect

Emblemat.com powiedział/a:

Bardzo nas cieszy obecność na liście ;-) Pozdrawiamy!

Blog firmowy Studio Moff - multimedialny świat Moffata powiedział/a:

Witam serdecznie, http://blog.studiomoff.pl to blog firmowy będący wsparciem strony głównej mojej firmy zajmującą się szeroko pojętą działalnością multimedialną i kreacją wizualną - filmy promocyjne i reklamowe, ale także teledyski czy grafika, fotografia i strony www... Rozrzut jest spory ;) Uprzejmie prosze o dodanie go do listy. Dziękuję! Pozdrawiam, Oskar Nowak

Marta E. powiedział/a:

Marta Eichstaedt Szkolenia i Konsulting - to nazwa firmy a blog www.marta-online.pl

arlettaszymanek powiedział/a:

http://blog.yes.pl/ http://avandopr.blogspot.com/ http://blog.eminus.pl/ http://www.degustacje-whisky.pl/ http://www.degustacja-win.pl/ http://www.czescinr1.pl/

damatic powiedział/a:

Blog firmy DAMATIC - http://blog.damatic.pl

websign powiedział/a:

Blog blog.websign.pl prowadzi firma WEBSIGN a nie WEBSING to tak w ramach sprostowania :)

http://www.4prm.com/blog.html powiedział/a:

badania marketingowe: trendy, wyniki, metody - na najwyższym poziomie z Polsce

OpenTany powiedział/a:

dziękujemy bardzo za umieszczenie naszej szkoły tańca w tym katalogu. jest mam bardzo miło...

Ronic powiedział/a:

Blog firmy Ronic. Marta opowiada o inspirujących dodatkach do gotowania. Zapraszamy!

Martyna Nasiłowska powiedział/a:

Marta, jako przedstawicielka Ronic opowiada o inspirujących składnikach potraw. Zapraszam! http://ronicinspirujacedodatki.blogspot.com/

Ronic powiedział/a:

I adres ;) http://ronicinspirujacedodatki.blogspot.com

CodeTwo powiedział/a:

Blog firmy programistycznej <b>CodeTwo:</b> nowości, porady, tutoriale, IT - humor - zapraszamy!

Krzysiek powiedział/a:

Firma Comfoline blog.comfoline.pl - blog o projektowaniu i urządzaniu kuchni

GlamourDeco powiedział/a:

http://blog.glamourdeco.pl - blog firmy dekoracyjnej GlamourDeco Zapraszamy! ;)

.ksy powiedział/a:

Firmowo o aukcjach, Allegro i co z tego wynika. Bez prasówek, tylko komentarze do ważnych spraw. http://blog.manubia.pl/

Blog medyczny powiedział/a:

Blog firmy Alldent

Anna powiedział/a:

Blog smsAPI.pl - platformy masowej wysyłki SMS i MMS. Marketing mobilny okiem ludzi w niego zaangażowanych. http://www.smsapi.pl/blog/

fotograf powiedział/a:

Fotografia - Ślubna, Sesje zdjęciowe itp. www.blog.przemyslawszklarski.pl

Innovation powiedział/a:

Executive search w informatyce i nowych technologiach. Zapraszamy do świata rekrutacji na wysokie stanowiska w IT.

Łukasz powiedział/a:

Skorpion Sp. z o.o. Kolektory słoneczne oraz automatyczne segmentowe bramy garażowe. Generalnie nasze realizacje oraz ciekawostki ze świata energii odnawialnej :) http://systemy-solarne.blogspot.com/

levitah powiedział/a:

Zapraszam: blog.levitah.pl

Wojtek powiedział/a:

Na Blogu Megafoni dzielimy się wiedzą na temat Marketingu w Social Media. Facebook to nasz żywioł http://blog.megafoni.pl/

mwi4wp powiedział/a:

Wydawało mi się, że zgłosiłem już swojego, ale jakoś go nie widzę. Powtarzam na wszelki wypadek: http://meandryzmian.wordpress.com/

Sabina Sołtysik powiedział/a:

Muskato - sklep internetowy z odzieżą i biżuterią. Blog prowadzony jest pod adresem http://muskato-blog.blogspot.com/ Proszę o dodanie do listy blogów.

Bogumił Siewruk powiedział/a:

Agencja Reklamowa HiPixel blog "Jak nakręcamy świat ?" pod adresem blog.hipixel.pl - Proszę o dodanie do listy blogów

Piotr Barański powiedział/a:

Witam Proszę o dodanie strony DoradztwoSadownicze.pl - portal dla sadowników

Marcin powiedział/a:

Studio Tańca First Steps Blog prowadzony jest pod adresem www.studiofirststeps.pl/blog

Elisa powiedział/a:

Witam, proszę o dodanie do Waszej bazy bloga firmy RC BRUM, zajmującej się sprzedażą zabawek i modeli zdalnie sterowanych. Blog prowadzony jest pod adresem: www.turbomodel.pl Działa od końca lutego 2011

Krystyna Czarnecka powiedział/a:

Dzień dobry, blog ma osiem dni, proszę o dodanie maleństwa do katalogu: www.zielonyresort.bloog.pl Zielony Resort to ośrodek rozwoju osobistego. Oferujemy noclegi, zajęcia rozwojowe (arteterapia, trening kreatywności) oraz sportowe (quady, paintball, krav maga). www.zielonyresort.pl Pozdrawiam serdecznie.

Maciej Białek powiedział/a:

pixers.pl/blog - walls otaku !

Jakub Wysmyk powiedział/a:

Blog firmowy jednego z największych sklepów z produktami dla Seniorów - SklepikSeniora.pl Blog prowadzony jest pod adresem: http://www.blogseniora.pl Pozdrawiam serdecznie

Mateusz Miernikowski powiedział/a:

Konceptika - Social Relations Agency, blog pod adresem: http://konceptika.pl/socialrelations/

Dominik Kaznowski powiedział/a:
Megafoni (@megafoni) powiedział/a:

Jesteśmy już na liście! Dzięki Dominik ;-)

Monika Kantowicz-Gdanska powiedział/a:

chyba pierwszy i jedyny (wedle moje wiedzy, choć nie mam pewności) nie mam pewności) blog firmowy ukierunkowany na kształtowanie wizerunku pracodawcy: http://www.pwcblog.pl/

Judyta powiedział/a:

www.oklejgo.blogspot.com blog o kolorowaniu szarej rzeczywistości wokół nas:)

Krystyna Czarnecka powiedział/a:

Dziękuję, pozdrawiam :)

Jarosław Filipek powiedział/a:

Chciałbym dołączyć blogi: www.blog.bandtransactions.pl - blog o budowaniu wartości finansowej marki oraz www.blogbrandvalue.pl - bog o integracji strategii marketingowej ze strategią binzesową Jarosław Filipek

chester powiedział/a:

www.zcardblog.pl Blog Agencji Reklamowej ROTOMedia informujący o Z-Card

Piotr Wiśniewski powiedział/a:

http://w2architekci.blogspot.com/ Blog o inwestycjach budowlanych i ryzyku inwestycyjnym

Katarzyna powiedział/a:

Witam, jeśli to możliwe prosiłabym o dodanie do listy mojego bloga firmowego o butach i trendach: http://blog.sholove.pl Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Aby dodać komentarz podaj dodatkowe informacje:

Popularne

Wybierz miesiąc